Zpět na seznam aktivit

Meditace

Zklidnění mysli a zbavení se stresu má při léčbě neplodnosti zásadní význam. Při meditaci zapomenete na strach a starosti.

Meditace

Čtvrthodinka pro sebe

Není žádnou novinkou, že psychické vypětí a stres při léčbě neplodnosti příliš nepomáhají. Meditace proto patří mezi hlavní alternativní metody na podporu početí. Často si stačí ve svém dni najít několik minut, které věnujete jen sobě a zklidnění vlastní mysli. Meditace deset až patnáct minut denně po dobu 30 dní vám může cestu k vytouženému miminku výrazně zkrátit. Nemáte s meditací žádnou zkušenost a nevíte, jak klidnou mysl navodit? Spolehněte se na videa a nahrávky, které vás těmito technikami provedou;
 
·         Relaxaci od duly Šárky Chapman si můžete pustit online nebo si ji stáhnout do telefonu. Díky ní budete správně pracovat s dechem a vizualizacemi, které uvolní vaše vnitřní napětí.
 
·         Mluvíte-li anglicky, zaposlouchejte se do meditace pod vedením Brett z BrettLarkinYoga. Zklidníte při ní svoji mysl a naučíte se užitečné afirmace, které pak zvládnete opakovat i sama.
 

Appkou k početí?

Chcete-li svůj čas využívat opravdu efektivně, mějte meditační nahrávky stále při ruce. Zvládnete to díky užitečným mobilním aplikacím, které vám techniky meditace přiblíží. Kdykoliv budete mít v průběhu dne volnou chvilku, stačí nasadit sluchátka a naladit se na jednu z nahrávek. Na trhu jich dnes najdete hned několik.  Které z nich byste neměly přehlédnout?
 
·         MindfulIVF
 
Připravit mysl na IVF cyklus je stejně důležité, jako připravit tělo. Během desetiminutových meditačních lekcí se správně naladíte na každou fázi plánované IVF léčby.
 
·         The Expectful
 
Nahrávky v této aplikaci byly vybrány opravdovými odborníky z týmu psychologů a hypnoterapeutů. Na míru upravené meditace zde najdou jak ženy snažící se o početí, tak i nastávající maminky. 
 

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás