Holistic fertility

Reprodukční klinika UNICA jako jediná v České republice přichází s unikátním konceptem spojení nejmodernějších technologií a holistického přístupu v léčbě neplodnosti. Zajímáme se nejen o fyzický stav, ale i psychickou pohodu našich pacientů. Věříme, že řešení jejich problému je ve správné diagnostice. Na té v UNICA spolupracují lékaři a odborníci celostní medicíny. Díky tomu dokážeme výrazně zvýšit šance na početí miminka.

header-image
header-image

Opravdu úspěšná
IVF léčba

V UNICA pacientům poskytujeme léčbu těmi nejmodernějšími technologiemi a špičkovými medicínskými postupy. Ke každému páru přistupujeme individuálně a vnímáme jeho potřeby. IVF metoda léčby neplodnosti je vysoce efektivní. Ne vždy je však jedinou možnou volbou. Proto se snažíme najít základní příčinu neplodnosti každého páru a tu léčit celostní medicínou. Výborných výsledků dosahujeme také kombinací IVF cyklu s podpůrnými metodami léčby.

Tělo i duše
v rovnováze

Lidské tělo vnímáme jako ucelený systém. Snažíme se o to, aby bylo fyzické zdraví našich pacientů v rovnováze s jejich duševním stavem a psychickou pohodou. Právě ty jsou základem úspěšné léčby. Proto jsou součástí našeho týmu nejen lékaři, ale také psycholog, nutriční poradce a instruktor jógy. Dohromady vám pomohou vytvořit léčebný plán na míru a zvýšit šanci na těhotenství. Podpořit svou plodnost můžete také díky našim online lekcím reprodukční jógy, ve kterých Vás naučíme jógové cviky a pozice (asány), které podporují a posilují endokrinní a reprodukční systém.

Holistická léčba

Využijte služby zkušených terapeutů a lektorů přímo na klinice nebo se inspirujte našimi doporučeními a zvyšte své šance na početí z domova.
  • Na klinice

  Konzultace s psychologem

  Procházet léčbou neplodnosti není vždy jednoduché. Mnoho párů v tomto období čelí emočnímu stresu a napětí. Potýkáte-li se s podobným problémem, zvažte pomoc zkušeného psychologa.

  Konzultace s psychologem
  • Na klinice

  Fyzioterapie

  Fyzioterapie má významný vliv na celý proces léčby neplodnosti. Techniky komplexní fyzioterapie pomáhají například při léčbě chronických pánevních bolestí nebo funkční neplodnosti u žen.

  Fyzioterapie
  • Na klinice

  Nutriční poradenství

  Zdravá strava je předpokladem pro zdravé těhotenství. Listová zelenina, ryby nebo různé druhy koření patří mezi potraviny podporující plodnost.

  Nutriční poradenství
  • Na klinice

  • Online

  Meditace

  Zklidnění mysli a zbavení se stresu má při léčbě neplodnosti zásadní význam. Při meditaci zapomenete na strach a starosti.

  Meditace
  • Na klinice

  • Online

  Reprodukční jóga

  Soubor cviků reprodukční jógy vyživuje ženské orgány a vrací hormonální systém do rovnováhy. Šance na početí se tak výrazně zvyšují.

  Reprodukční jóga
  • Na klinice

  Akupunktura

  Léčba jehličkami pozitivně ovlivňuje ovulaci, menstruační cyklus a hormonální rovnováhu. To vše přispívá k vyšší úspěšnosti početí.

  Akupunktura

Jsme tu pro vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Lucie-photo

Lucie

klinika Praha

+420 703 144 639

Lucie-photo

Lucie

klinika Brno

+420 734 756 115

eucalyptus-image
childrenToy-image