O nás
Naše kliniky
header-image

Holistic fertility

Reprodukční klinika UNICA jako jediná v České republice přichází s unikátním konceptem spojení nejmodernějších technologií a holistického přístupu v léčbě neplodnosti. Zajímáme se nejen o fyzický stav, ale i psychickou pohodu našich pacientů. Věříme, že řešení jejich problému je ve správné diagnostice. Na té v UNICA spolupracují lékaři a odborníci celostní medicíny. Díky tomu dokážeme výrazně zvýšit šance na početí miminka.

Opravdu úspěšná
IVF léčba

V UNICA pacientům poskytujeme léčbu těmi nejmodernějšími technologiemi a špičkovými medicínskými postupy. Ke každému páru přistupujeme individuálně a vnímáme jeho potřeby. IVF metoda léčby neplodnosti je vysoce efektivní. Ne vždy je však jedinou možnou volbou. Proto se snažíme najít základní příčinu neplodnosti každého páru a tu léčit celostní medicínou. Výborných výsledků dosahujeme také kombinací IVF cyklu s podpůrnými metodami léčby.

Tělo i duše
v rovnováze

Lidské tělo vnímáme jako ucelený systém. Snažíme se o to, aby bylo fyzické zdraví našich pacientů v rovnováze s jejich duševním stavem a psychickou pohodou. Právě ty jsou základem úspěšné léčby. Proto jsou součástí našeho týmu nejen lékaři, ale také psycholog, nutriční poradce a instruktor jógy. Dohromady vám pomohou vytvořit léčebný plán na míru a zvýšit šanci na těhotenství. Podpořit svou plodnost můžete také díky našim online lekcím reprodukční jógy, ve kterých Vás naučíme jógové cviky a pozice (asány), které podporují a posilují endokrinní a reprodukční systém.

Holistická léčba

Využijte služby zkušených terapeutů a lektorů přímo na klinice nebo se inspirujte našimi doporučeními a zvyšte své šance na početí z domova.

Na klinice

Konzultace s psychologem

Procházet léčbou neplodnosti není vždy jednoduché. Mnoho párů v tomto období čelí emočnímu stresu a napětí. Potýkáte-li se s podobným problémem, zvažte pomoc zkušeného psychologa.

Konzultace s psychologem

Na klinice

Fyzioterapie

Fyzioterapie má významný vliv na celý proces léčby neplodnosti. Techniky komplexní fyzioterapie pomáhají například při léčbě chronických pánevních bolestí nebo funkční neplodnosti u žen.

Fyzioterapie

Na klinice

Nutriční poradenství

Zdravá strava je předpokladem pro zdravé těhotenství. Listová zelenina, ryby nebo různé druhy koření patří mezi potraviny podporující plodnost.

Nutriční poradenství

Na klinice

Online

Meditace

Zklidnění mysli a zbavení se stresu má při léčbě neplodnosti zásadní význam. Při meditaci zapomenete na strach a starosti.

Meditace

Na klinice

Online

Reprodukční jóga

Soubor cviků reprodukční jógy vyživuje ženské orgány a vrací hormonální systém do rovnováhy. Šance na početí se tak výrazně zvyšují.

Reprodukční jóga

Na klinice

Akupunktura

Léčba jehličkami pozitivně ovlivňuje ovulaci, menstruační cyklus a hormonální rovnováhu. To vše přispívá k vyšší úspěšnosti početí.

Akupunktura

Jsme tu pro vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Lucie-photo

Lucie

klinika Praha

+420 703 144 639

Lucie-photo

Lucie

klinika Brno

+420 734 756 115

eucalyptus-image
childrenToy-image