Před více než 30 lety, 1. 1. 1991, se otevřely dveře první soukromé IVF kliniky Unica. V tento den jsme se stali průkopníky asistované reprodukce v České republice.

header-image
header-image
header-image

Být v čemkoliv první je těžké a obohacující zároveň. Získali jsme tak důležité zkušenosti a cenné know-how, ze kterého těžíme dodnes. Je to právě dlouhodobý boj s neplodností, který nám ukázal, jaké procesy je třeba vylepšit. Za třicet let jsme zdokonalili medicínské postupy, vypilovali metody léčby i samotnou komunikaci s pacienty. Těch třicet let nám přineslo dlouhodobé statistiky a čísla, která nám pomáhají v každodenní práci. Být první byla výzva, ale i obrovská výhoda. Už vždy budeme mít náskok před ostatními.

Proto patří kliniky Unica k nejmodernějším v Evropě. Nabízejí ty nejnovější světové technologie pro léčbu neplodnosti a komplexní holistický přístup k pacientům. Být první je čest a také zodpovědnost. Závazek, který nás žene neustále dopředu.

MUDr. Jiří Gogela, CSc. a tým Unica

header-image
header-image

Holistic fertility program

header-image

Připravte na těhotenství své tělo i duši. Holistic fertility je unikátní souhrn metod celostní medicíny, které podporují početí. Je prováděn odborníky přímo na našich klinikách.

Zjistit více
header-image
header-image
header-image

Jsme zakládajícím členem International Fertility Alliance

IFA spojuje světové odborníky z oboru reprodukční medicíny, IVF pacienty a organizace, které jim pomáhají. Podporuje výzkum a dostupnost léčby všem, kteří ji potřebují.

header-image

Historie

header-image

Založení Unicy
MUDr. Zdeněk Hanzelka CSc. založil Unicu

Příběhy

Unica v číslech

 • header-image

  10 000

  zdravých miminek narozených díky léčbě na klinikách Unica

 • header-image

  42

  počet zemí, ze kterých pacienti přijeli za léčbou na kliniku Unica

 • header-image

  50

  počet špičkových lékařů, citlivých sestřiček a pohotových koordinátorů léčby v Unica

 • header-image

  1400

  dárkyň představuje největší databázi pro léčbu darovanými vajíčky v České republice

Úspěšnost léčby
darovanými vajíčky

Jedná se o embrya z darovaných vajíček mladých žen, takže úspěšnost otěhotnění je velmi vysoká. Na klinice Unica je kumulativní úspěšnost v prvním úplném cyklu léčby darováním vajíček 71.2 % (1. transfer plus další KET transfery ze stejného oplodnění). Ze 3 úplných cyklů úspěšnost dosahuje 96.5 %.

Kumulativní úspěšnost těhotenství

Embryotransfer

0

%

Podle počtu ukončených cyklů

3.

0

%

2.

0

%

1.

0

%

*based on 2024 results at Unica

header-image

Nebojte se udělat
první krok

Od svého založení v roce 1991 jsme dosáhli mnoha úspěchů a důležitých milníků. K těm bychom však nikdy nedošli, pokud bychom neudělali ten nejtěžší první krok. Nebojte se udělat ten Váš! Zkušený tým kliniky Unica vám bude oporou na cestě za rodičovstvím.

Jsme tu pro vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Lucie-photo

Lucie

klinika Praha

+420 703 144 639

Lucie-photo

Lucie

klinika Brno

+420 734 756 115

eucalyptus-image
childrenToy-image