O nás
Naše kliniky

Meditace

Zklidnění mysli a zbavení se stresu má při léčbě neplodnosti zásadní význam. Při meditaci zapomenete na strach a starosti.

header-image
header-image

Čtvrthodinka pro sebe

Není žádnou novinkou, že psychické vypětí a stres při léčbě neplodnosti příliš nepomáhají. Meditace proto patří mezi hlavní alternativní metody na podporu početí. Často si stačí ve svém dni najít několik minut, které věnujete jen sobě a zklidnění vlastní mysli. Meditace deset až patnáct minut denně po dobu 30 dní vám může cestu k vytouženému miminku výrazně zkrátit. Nemáte s meditací žádnou zkušenost a nevíte, jak klidnou mysl navodit? Spolehněte se na videa a nahrávky, které vás těmito technikami provedou;
 
·  Relaxaci od duly Šárky Chapman si můžete pustit online nebo si ji stáhnout do telefonu. Díky ní budete správně pracovat s dechem a vizualizacemi, které uvolní vaše vnitřní napětí.
https://klidnamama.cz/relaxace-a-meditace/tehotenstvi/pozvani-miminka/
 
·  Mluvíte-li anglicky, zaposlouchejte se do meditace pod vedením Brett z BrettLarkinYoga. Zklidníte při ní svoji mysl a naučíte se užitečné afirmace, které pak zvládnete opakovat i sama.
https://www.youtube.com/watch?v=rTbVLP5V0mw&t=8s

Appkou k početí?

Chcete-li svůj čas využívat opravdu efektivně, mějte meditační nahrávky stále při ruce. Zvládnete to díky užitečným mobilním aplikacím, které vám techniky meditace přiblíží. Kdykoliv budete mít v průběhu dne volnou chvilku, stačí nasadit sluchátka a naladit se na jednu z nahrávek. Na trhu jich dnes najdete hned několik. Které z nich byste neměly přehlédnout?
 
·    MindfulIVF
 
Připravit mysl na IVF cyklus je stejně důležité, jako připravit tělo. Během desetiminutových meditačních lekcí se správně naladíte na každou fázi plánované IVF léčby.
 
·     The Expectful
 
Nahrávky v této aplikaci byly vybrány opravdovými odborníky z týmu psychologů a hypnoterapeutů. Na míru upravené meditace zde najdou jak ženy snažící se o početí, tak i nastávající maminky.

Holistická léčba

Využijte služby zkušených terapeutů a lektorů přímo na klinice nebo se inspirujte našimi doporučeními a zvyšte své šance na početí z domova.

Na klinice

Akupunktura

Léčba jehličkami pozitivně ovlivňuje ovulaci, menstruační cyklus a hormonální rovnováhu. To vše přispívá k vyšší úspěšnosti početí.

Čtěte více
Akupunktura

Na klinice

Nutriční poradenství

Zdravá strava je předpokladem pro zdravé těhotenství. Listová zelenina, ryby nebo různé druhy koření patří mezi potraviny podporující plodnost.

Nutriční poradenství

Na klinice

Online

Reprodukční jóga

Soubor cviků reprodukční jógy vyživuje ženské orgány a vrací hormonální systém do rovnováhy. Šance na početí se tak výrazně zvyšují.

Reprodukční jóga
header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio