Kliniky Unica
Naše kliniky
Naši odborníci
Naši odborníci

Fyzioterapie

Fyzioterapie má významný vliv na celý proces léčby neplodnosti. Techniky komplexní fyzioterapie pomáhají například při léčbě chronických pánevních bolestí nebo funkční neplodnosti u žen.

header-image
header-image

Fyzioterapie má významný vliv na celý proces léčby neplodnosti. 

 

Techniky komplexní fyzioterapie pomáhají například při léčbě chronických pánevních bolestí nebo funkční neplodnosti u žen. Speciální fyzioterapeutická sestava cviků uvolňuje svalové napětí, prohlubuje dech a má velmi pozitivní vliv na náš fyzický i psychický stav. Fyzioterapie v kombinaci s vhodně zvolenou masáží přináší potřebnou relaxaci a harmonii těla, díky které zvyšujeme šanci na početí. 

 

Práce s pánevním dnem: 

Komplexní metoda cvičení s pánevním dnem nám napomáhá nejen v uvolnění pánevních svalů, ale i v dobrém přísunu energie do pánve, která je pro naše početí zásadní. Velmi důležité je zmínit, že tato práce dokáže odstranit dlouhodobě nahromaděné bloky, jak na fyzické tak mentální úrovni. 

 

Mojžíšova metoda:

Je založena na odstranění svalového napětí, vyrovnání svalové nerovnováhy, obzvláště hlubokého stabilizačního systému. Součástí jsou techniky mobilizace žeber, páteře, kostrče (přes konečník). Cviky napomáhají při léčbě funkční ženské neplodnosti. 

 

Aromaterapeutickou masáž (75 minut), která přináší hluboké uvolnění ve spojení s éterickými oleji, jenž pronikají všemi vrstvami pokožky a harmonizují tělo. To se otevírá a přijímá embryo. Biodynamickou masáž (60 minut) podporující přirozený oběh těla, který je nezbytný pro úspěšnou léčbu neplodnosti. Aktivuje samoregenerační schopnosti a harmonizuje organismus.

 

Na klinice

Konzultace s psychologem

Procházet léčbou neplodnosti není vždy jednoduché. Mnoho párů v tomto období čelí emočnímu stresu a napětí. Potýkáte-li se s podobným problémem, zvažte pomoc zkušeného psychologa.

Čtěte více
Konzultace s psychologem

Na klinice

Online

Reprodukční jóga

Soubor cviků reprodukční jógy vyživuje ženské orgány a vrací hormonální systém do rovnováhy. Šance na početí se tak výrazně zvyšují.

Reprodukční jóga

Na klinice

Akupunktura

Léčba jehličkami pozitivně ovlivňuje ovulaci, menstruační cyklus a hormonální rovnováhu. To vše přispívá k vyšší úspěšnosti početí.

Akupunktura
header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio