Kliniky Unica
Naše kliniky
Naši odborníci
Naši odborníci
header-image

Uchování vajíček

Zmrazení vajíček nejnovější technologií CryoTop je maximálně šetrné. Uchovejte si své pohlavní buňky pro pozdější využití.

Obsah stránky

Pro koho je kryokonzervace vajíček vhodná?

pro ženy do 30 let věku

Zmrazení vajíček v mladém věku zaručuje nejvyšší kvalitu buněk. Je to skvělá prevence pro případ, že by ve vašem životě později nastal jakýkoliv zdravotní problém. Kryokonzervaci lze samozřejmě provést i ve vyšším věku, vajíčka však již nemusí být v nejlepší možné kvalitě.

pro pacientky s onkologickou diagnózou

Onkologická léčba, ozařování nebo chemoterapie mohou negativně a někdy i nezvratně ovlivnit tvorbu vajíček. Kryokonzervace před těmito zákroky tak může vaši plodnost pojistit. Zmrazení vajíček doporučujeme také v případě, chystáte-li se podstoupit operativní léčbu nebo odstranění některých orgánů.

pro ženy v současnosti bez partnera

Možná nyní nemáte vhodného partnera a bojíte se, že čekáním na něj promarníte svoji šanci stát se maminkou. Zmrazení vajíček vám v takovém případě přinese větší jistotu a klid, že se vám v budoucnu podaří rodinu založit.

pro ženy odkládající rodičovství

Páry odkládají založení rodiny do stále pozdějšího věku. Biologické hodiny však nelze zastavit. Chcete-li si zachovat nejvyšší možnou kvalitu vajíček i ve vyšším věku, kryokonzervace je pro vás vhodným řešením.

Jak probíhá kryokonzervace?

Na klinikách Unica využíváme nejnovější technologii CryoTop, při které se buňky ponoří do tekutého dusíku o teplotě -196 °C a okamžitě zmrazí. Tato metoda je výrazně šetrnější než pomalé mrazení. Při něm se voda v buňkách mění v krystaly ledu, které vajíčka často poškozují. Díky technologii CryoTop však až 95 % vajíček po rozmrazení zůstává zcela v pořádku. Za využití této nejnovější metody kryokonzervace dosahujeme srovnatelných výsledků IVF léčby jako při použití čerstvých vajíček.

Otestujte si svoji plodnost!

Testy plodnosti na klinice Unica vám ukáží, jak jednoduché nebo složité pro vás bude založit rodinu. Kromě základních faktorů jako je věk, váha (BMI) a kouření ověříme také vaši hladinu antimülleriánského hormonu (AMH), hladinu vitamínu D, případně hladinu DHEA. Při ultrazvukovém vyšetření vyhodnotíme také ovariální rezervu, tedy množství vajíček ve vaječníku. Na konci tohoto testu vám naši odborníci sdělí prognózu šance na otěhotnění, případně doporučí vhodná opatření nebo lékařský postup.

header-image

Související léčby

Assistierte Reproduktion

Wir bieten eine breite Auswahl von Methoden und Verfahren an, dank denen auch unfruchtbare Paare Eltern werden können. Individuelle Lösungen und Betreuung sind bei Unica selbstverständlich.

Holistic fertility

Unica ist die einzige in der Tschechischen Republik, die eine einzigartige Kombination von erstklassiger IVF-Behandlung und Ganzheitliche Medizin anbietet. Unterstützen Sie die Empfängnis mit Akupunktur, Yoga oder Physiotherapie.

Diagnostik und Fertilitäts Unterstützung

Dank einer umfassenden Kinderwunschuntersuchung erfahren Sie, wie Ihre Chancen stehen, Eltern zu werden. Wir werden die geeigneten Maßnahmen oder medizinischen Verfahren empfehlen

Genetik

Erweiterte Gentests prüfen, ob Sie nicht Träger von genetischen Mutationen sind, die die Schwangerschaft oder die Gesundheit des zukünftigen Kindes gefährden.

Gynäkologie

Besuchen Sie hochmoderne gynäkologische Praxis im Umfeld einer Luxusklinik. Sie können ohne Wartezeit online einen Termin vereinbaren.

Jsme tu pro vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina-photo
Martina

klinika Praha

+420 703 144 639

Lucie-photo
Lucie

klinika Brno

+420 734 756 115

Kontaktujte nás
eucalyptus-image
childrenToy-image
header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio