O nás
Naše kliniky
header-image

Jde to
jen s Vámi!

Děkujeme všem mužům, kteří pomáhají neplodným párům k vytouženému děťátku. Pro některé partnerské dvojice existuje pouze jediná možnost jak otěhotnět - mimotělní oplodnění s darovanými spermiemi.

Stanete se dárcem?

Pro zachování vysoké kvality darovaných spermií máme na naše dárce tyto základní požadavky:

Perfektní

zdravotní a psychický stav

Negativní testy

na přenosná infekční onemocnění

Věk

mezi 18 a 33 lety

Vzdělání

minimálně středoškolské

Žádná

přenosná či geneticky podmíněná onemocnění

Účast v programu

V zemích Evropské unie, ve kterých je zákonem povolena léčba darovanými spermiemi, platí pro darování zárodečných buněk princip anonymity. To garantuje, že se nikdy žádný léčený pár nedozví, kdo je dárcem spermií a žádný dárce se nedozví, kdo je léčeným párem.

Být dárcem znamená dobrý pocit, že jste pomohli jinému páru k vlastní rodině. My navíc vaši ochotu oceníme částkou až 20 000 Kč. Při každém odběru na klinice vás ihned čeká až 1 000 Kč. Stejná částka je dárcům vyplacena za dalších 6 měsíců.

Chcete spermie darovat opakovaně? Na klinice se můžeme vídat až jednou za týden!

Jak to probíhá?

Za dobu, co se darováním na naší klinice zabýváme, jsme si vybudovali rozsáhlou databázi dárců. Máme tedy vždy dostatek otestovaných dárců, což znamená, že léčba může začít v co nejkratším možném termínu.

1

Rozhodli jste se pomoci?

Zbývá už jen dát o sobě vědět. Objednejte se pomocí kontaktního formuláře a my se vám obratem ozveme.

2

Základním kritériem výběru

je výborný spermiogram, který Vám bude v tento den proveden. Tímto způsobem si zároveň bezplatně otestujete vlastní plodnost.

3

Vyplnění dotazníku

Jako zájemce o darování spermií zodpovědně vyplníte dotazník dárce, kde uvedete všechna významná fakta osobní i rodinné anamnézy a zdravotního stavu. Vyškolená andrologická laborantka s Vámi provede pohovor a detailně vysvětlí průběh darování a zároveň s Vámi bude dohodnut podrobný plán a termíny darování.

4

Odběr krve

Z odběru krve jsou provedeny testy na přenosná infekční onemocnění HIV, syphilis, žloutenky typu B a C, cytomegalovirovou či chlamydiovou infekci a genetické vyšetření.

Navštivte nás v Praze
nebo Brně

header-image

Domluvte si nezávaznou konzultaci

eucalyptus-image
childrenToy-image
header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2024 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio