Kliniky Unica
Naše kliniky
Naši odborníci
Naši odborníci

5. 8. 2021

Barbora

header-image
header-image

„K práci na klinice mne úplně původně dovedl příběh mých blízkých přátel, kterým jsem ve složité situaci nedokázala pomoct, byť jsem velmi chtěla.

Dlouhé roky předtím jsem studovala v USA a vzhledem k tomu, že pocházím z lékařské rodiny, vždy jsem tak nějak toužila propojit jazykové znalosti a medicinské geny. Nakonec jsem nastoupila na klinice a od té doby je pro mě celá práce posláním a zároveň velkou výzvou.

V Unice je mým úkolem poskytnutí péče a podpory párům, které se na nás obrací ze zahraničí. Jsem tu proto, abych je provedla léčbou a byla tu pro ně kdykoliv budou mít nějakou otázku nebo budou potřebovat oporu. Jsem takovým pojítkem mezi lékaři a pacienty. Tím, kdo jim vysvětlí lékařské postupy, dodá motivaci a postará se, aby byli spokojeni. Bez toho by to ostatně nešlo. Stejně jako bez pomoci kolegů lékařů a jejich času, který věnují pacientům. A samozřejmě bez maximální oddanosti práci.

Důvěra s pacienty je na celé práci tím nejdůležitějším. Pro mě je to ale naprosto samozřejmé. Ať se děje cokoliv, pacienti musí vědět, že se na mě mohou naprosto spolehnout a že s nimi budu ve chvílích, kdy mě budou potřebovat.

Pro každý pár jde o složité období a v něm je nejdůležitější poskytnout především pocit klidu a bezpečí. Odměnou pak je vidět všechny ty rodiče s jejich dětmi a vědět, že jsem svým malým dílem přispěla k jejich štěstí. To je ten nejkrásnější pocit na světě.”

Související články

header-image

5. 10. 2022

Co stojí za vynikajícími výsledky IVF léčby na klinikách Unica?

header-image

3. 3. 2022

header-image

11. 2. 2022

Všechny začátky jsou těžké

S manželem jsme se poznali před pár lety a nyní je nám oběma skoro 40 let. Chtěli jsme si splnit sen o společném dítěti a po roce neúspěšných pokusů jsme navštívili lékaře na reprodukční klinice v Itálii.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio