O nás
Naše kliniky

18. 1. 2024

Neúspěšný IVF cyklus. A co dál?

header-image
header-image

Možná tento příběh znáte z doslechu, možná se jedná o vaši kamarádku nebo švagrovou. V horším případě si tímto složitým životním obdobím procházíte vy sama. Boj s neplodností je pro mnoho párů tvrdou zkouškou. Když se navíc namísto pozitivního těhotenského testu dočkáte jen dalšího neúspěchu, jen těžko se ubráníte pochybnostem.

Proč zrovna my? Co děláme špatně? Nebo co je vlastně špatně s námi?

IVF jako spásná léčba pro všechny?

O boji s neplodností se naštěstí mluví čím dál tím víc. Moderní věda pokročila natolik, že početí pomocí IVF léčby už dávno není tabuizované téma. Mnohdy se o něm dozvídáme právě z úst těch, u kterých byla tato metoda úspěšná tzv. na první dobrou. Proto by se mohlo zdát, že IVF je jasným řešením pro všechny neplodné páry. I přesto, že je jednou z nejpoužívanějších technik, rozhodně však není jedinou a už vůbec ne vždy účinnou pomocí.

Cesta každého páru k miminku je unikátní. A stejně tak i jejich situace. Podobně, jako nelze všechny nemoci světa léčit jedinou tabletkou, nemůžeme ani každý případ neplodnosti léčit jen jednou technikou. A i v případě reprodukční medicíny platí, že nezačneme-li se zajímat o opravdovou příčinu problému, důsledek nikdy nevyléčíme.

Správná diagnóza a individuální léčba jsou základ úspěchu

Individuální přístup a personalizovaná léčba jsou dvě hlavní kritéria, podle kterých byste měli reprodukční kliniku vybírat. Zavítáte-li do moderního prostředí kliniky Unica, setkáte se s rozmanitým týmem odborníků, kteří dohromady tvoří unikátní tým.

Tým, který se specializuje na komplikované případy neplodnosti a dokáže pomoci i těm párům, které si dříve prošly neúspěšnou léčbou. Unica byla první reprodukční klinikou v České republice a to jí dává důležitý náskok před ostatními. Za 30 let získal její tým důležité zkušenosti a know-how, díky kterým dnes dokáže pomoci drtivé většině pacientů. Za dlouhodobě vysokými procenty úspěšnosti léčby stojí právě fakt, že v Unica s každým párem pracují individuálně a soustředí se na správnou diagnózu jejich problému.

Máte za sebou i vy neúspěšné cykly IVF léčby a ztrácíte naději, že se vytouženého miminka dočkáte? Kontaktujte koordinátory léčby v Unica a zjistěte, že vaše šance stát se rodiči jsou vyšší, než si myslíte.

Související články

header-image

26. 1. 2024

Měsíc informovanosti o štítné žláze

Odhalení souvislosti mezi zdravím štítné žlázy a reprodukčním zdravím. V lednu věnujeme pozornost Měsíci osvěty o štítné žláze a osvětlujeme téma, které je často přehlíženo, ale je nesmírně důležité.

header-image

8. 12. 2023

Budou letošní Vánoce ty osudové?

Většina lidí prožívá Vánoce jako příjemné období spojené s rodinou, dětmi, lahodným jídlem a sváteční pohodou. Pro neplodné páry však tato doba často představuje bolestivou připomínku toho, že jejich největší touhy a očekávání se letos nenaplnily.

header-image

15. 11. 2023

Dokážeme pravidelným pohybem bojovat proti neplodnosti?

Pohyb má na lidské zdraví pozitivní vliv. A to se týká také plodnosti. Proto bychom se všichni měli snažit o své tělo pečovat, i když to pro každého z nás může znamenat něco jiného.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2024 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio