Koordinátorka pro kliniku

HPP

Praha

Neváhejte nás kontaktovat

Úvod

Jsme renomovaná klinika se specializací na poskytování vysoce kvalitní zdravotní péče našim pacientům. Hledáme ambiciózního jedince, který se k nám připojí jako koordinátor/ka a pomůže nám nadále rozvíjet naše služby a péči o pacienty.

Popis pozice

  • Zajištění plynulého provozu kliniky a koordinace denních činností
  • Správa a organizace lékařských záznamů a dokumentace
  • Koordinace termínů a plánování schůzek s pacienty
  • Zajištění komunikace s pacienty a odpovídání na jejich dotazy
  • Spolupráce s lékařským týmem a dalšími členy personálu kliniky
  • Vedení a podpora administrativního personálu
  • Řízení skladových zásob a nákupu lékařského vybavení a materiálu
  • Zajištění dodržování standardů kvality a bezpečnosti

Požadujeme

  • Minimálně střední odborné vzdělání v oboru (zdravotnictví, administrativa apod.)
  • Předchozí zkušenosti s koordinací nebo administrativní prací v oblasti zdravotnictví
  • Schopnost efektivní komunikace a týmové spolupráce
  • Zkušenost s vedením personálu výhodou
  • Schopnost pracovat flexibilně a řešit nečekané situace
  • Znalost práce s počítačem a schopnost rychle se učit novým systémům
  • Výborná organizace, pečlivost a schopnost prioritizace

Jak se přihlásit

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem/kou pro tuto pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: kariera@unica.cz. V předmětu e-mailu uveďte "Koordinátorka pro kliniku - Vaše jméno." Těšíme se na vaši přihlášku!

O klinice

Náš zdravotnický tým se zaměřuje na komplexní péči a respektování individuálních potřeb našich pacientů. Snažíme se neustále zlepšovat a poskytovat ty nejlepší lékařské služby ve spolupráci s moderními technologiemi.

Co nabízíme

MultiSport karta pro aktivní odpočinek

Zvýhodněné volání pro vás i vaše rodinné příslušníky

Příspěvek na stravování/stravenky

Po odpracovaném roce navíc 5 dní dovolené

Sick Days pro nečekané situace

Career decoration image
  • Práce v mezinárodním prostředí

  • Přátelský přístup a péče o zaměstnance

  • Stabilní zaměstnavatel

Naše kliniky

Pražská klinika je naše nejnovější zařízení s ideálním umístěním v blízkosti centra města, metra, letiště a vlakového nádraží. Nejmodernější vybavení a výhodná poloha z kliniky činí vynikající místo pro léčbu.

Pozice