Uchování vajíček

Zmrazení vajíček nejnovější technologií CryoTop je maximálně šetrné. Uchovejte si své pohlavní buňky pro pozdější využití.

header-image
header-image

Pro koho je kryokonzervace vajíček vhodná?

pro ženy do 30 let věku

Zmrazení vajíček v mladém věku zaručuje nejvyšší kvalitu buněk. Je to skvělá prevence pro případ, že by ve vašem životě později nastal jakýkoliv zdravotní problém. Kryokonzervaci lze samozřejmě provést i ve vyšším věku, vajíčka však již nemusí být v nejlepší možné kvalitě.

pro pacientky s onkologickou diagnózou

Onkologická léčba, ozařování nebo chemoterapie mohou negativně a někdy i nezvratně ovlivnit tvorbu vajíček. Kryokonzervace před těmito zákroky tak může vaši plodnost pojistit. Zmrazení vajíček doporučujeme také v případě, chystáte-li se podstoupit operativní léčbu nebo odstranění některých orgánů.

pro ženy v současnosti bez partnera

Možná nyní nemáte vhodného partnera a bojíte se, že čekáním na něj promarníte svoji šanci stát se maminkou. Zmrazení vajíček vám v takovém případě přinese větší jistotu a klid, že se vám v budoucnu podaří rodinu založit.

pro ženy odkládající rodičovství

Páry odkládají založení rodiny do stále pozdějšího věku. Biologické hodiny však nelze zastavit. Chcete-li si zachovat nejvyšší možnou kvalitu vajíček i ve vyšším věku, kryokonzervace je pro vás vhodným řešením.

Jak probíhá kryokonzervace?

Na klinikách Unica využíváme nejnovější technologii CryoTop, při které se buňky ponoří do tekutého dusíku o teplotě -196 °C a okamžitě zmrazí. Tato metoda je výrazně šetrnější než pomalé mrazení. Při něm se voda v buňkách mění v krystaly ledu, které vajíčka často poškozují. Díky technologii CryoTop však až 95 % vajíček po rozmrazení zůstává zcela v pořádku. Za využití této nejnovější metody kryokonzervace dosahujeme srovnatelných výsledků IVF léčby jako při použití čerstvých vajíček.

header-image

Proč Unica?

Vítejte na našich
klinikách

Pražská klinika je naše nejnovější zařízení s ideálním umístěním v blízkosti centra města, metra, letiště a vlakového nádraží. Nejmodernější vybavení a výhodná poloha z kliniky činí vynikající místo pro léčbu.

Kontaktujte nás

eucalyptus-image
childrenToy-image

Jsme tu pro vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Lucie-photo

Lucie

klinika Praha

+420 703 144 639

Lucie-photo

Lucie

klinika Brno

+420 734 756 115

eucalyptus-image
childrenToy-image