O nás
Naše kliniky

Kontaktujte nás

header-image

Uchování vajíček

Zmrazení vajíček nejnovější technologií CryoTop je maximálně šetrné. Uchovejte si své pohlavní buňky pro pozdější využití.

Obsah stránky

Pro koho je kryokonzervace vajíček vhodná?

pro ženy do 30 let věku

Zmrazení vajíček v mladém věku zaručuje nejvyšší kvalitu buněk. Je to skvělá prevence pro případ, že by ve vašem životě později nastal jakýkoliv zdravotní problém. Kryokonzervaci lze samozřejmě provést i ve vyšším věku, vajíčka však již nemusí být v nejlepší možné kvalitě.

pro pacientky s onkologickou diagnózou

Onkologická léčba, ozařování nebo chemoterapie mohou negativně a někdy i nezvratně ovlivnit tvorbu vajíček. Kryokonzervace před těmito zákroky tak může vaši plodnost pojistit. Zmrazení vajíček doporučujeme také v případě, chystáte-li se podstoupit operativní léčbu nebo odstranění některých orgánů.

pro ženy v současnosti bez partnera

Možná nyní nemáte vhodného partnera a bojíte se, že čekáním na něj promarníte svoji šanci stát se maminkou. Zmrazení vajíček vám v takovém případě přinese větší jistotu a klid, že se vám v budoucnu podaří rodinu založit.

pro ženy odkládající rodičovství

Páry odkládají založení rodiny do stále pozdějšího věku. Biologické hodiny však nelze zastavit. Chcete-li si zachovat nejvyšší možnou kvalitu vajíček i ve vyšším věku, kryokonzervace je pro vás vhodným řešením.

Jak probíhá kryokonzervace?

Na klinikách Unica využíváme nejnovější technologii CryoTop, při které se buňky ponoří do tekutého dusíku o teplotě -196 °C a okamžitě zmrazí. Tato metoda je výrazně šetrnější než pomalé mrazení. Při něm se voda v buňkách mění v krystaly ledu, které vajíčka často poškozují. Díky technologii CryoTop však až 95 % vajíček po rozmrazení zůstává zcela v pořádku. Za využití této nejnovější metody kryokonzervace dosahujeme srovnatelných výsledků IVF léčby jako při použití čerstvých vajíček.

header-image

Proč Unica?

1

Vynikající lékařské zkušenosti

Tým lékařů a embryologů s mezinárodním vzděláním a ESHRE certifikací.

2

Individuální přístup

Pečlivě přihlížíme k potřebám každého pacienta včetně celostního přístupu (psychologická podpora, imunologie, akupunktura...).

3

Exkluzivní vybavení a zařízení

Naše moderní kliniky jsou postaveny a vybaveny podle nejnovějších standardů.

4

Výjimečný dárcovský program

Žádná čekací listina - začněte svoji léčbu s darovanými vajíčky nebo spermiemi okamžitě.

Vítejte na našich
klinikách

Pražská klinika je naše nejnovější zařízení s ideálním umístěním v blízkosti centra města, metra, letiště a vlakového nádraží. Nejmodernější vybavení a výhodná poloha z kliniky činí vynikající místo pro léčbu.

Prostory recepce

Laboratoře

Pokoje pro pacienty

header-image
header-image
header-image
header-image
header-image
header-image
header-image

Kontaktujte nás

eucalyptus-image
childrenToy-image

Jsme tu pro vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Lucie-photo
Lucie

klinika Praha

+420 703 144 639

Lucie-photo
Lucie

klinika Brno

+420 734 756 115

eucalyptus-image
childrenToy-image
header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2024 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio