Jak podpořit plodnost pomocí jógy?

header-image
header-image

Soubor cviků reprodukční jógy vyživuje ženské orgány a vrací hormonální systém do rovnováhy. Šance na početí se tak výrazně zvyšují.

Tělo i duše v rovnováze

Snažíme se, aby bylo fyzické zdraví našich pacientů v rovnováze s jejich duševním stavem a psychickou pohodou. Jednou z podpůrných metod léčby neplodnosti je i reprodukční jóga, která upravuje a vyrovnává hormonální funkce.

Díky ní můžete zvýšit svou plodnost i z pohodlí domova. Zúčastněte se našich online lekcí reprodukční jógy, kde vás naučíme jógové cviky a pozice (asány), které podporují a posilují endokrinní a reprodukční systém. Na svou lekci reprodukční jógy přizvěte také partnera! Pozitivní účinky cviků působí i na jeho organismus. Cvičení jógy totiž v mužském těle zvyšuje počet spermií. Jóga navíc prohlubuje váš intimní vztah a zlepšuje sexuální výkonnost.

Reprodukční jóga - lekce I.

1. lekce reprodukční jógy, kterou vás provedeme, je zaměřena především na protahovací pozice s následným uvolňováním pomocí dechu. Ty pomáhají snížit stres a nesoulad hormonálních hladin v těle ženy, které jsou nejčastější příčinou neplodnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=0iczw19ULoU&list=PLYSDSVllax6D1IxTHHNbvP0YAJsPQAJYp&index=1 

Reprodukční jóga - lekce II.

2. lekce reprodukční jógy, kterou vás provedeme, se zaměřuje na pozice, které stimulují a prokrvují vnitřní orgány (dělohu a vaječníky). Jejich prováděním zároveň detoxifikujeme organismu.

https://www.youtube.com/watch?v=icoyWQse2hg&list=PLYSDSVllax6D1IxTHHNbvP0YAJsPQAJYp&index=2

Reprodukční jóga - lekce III.

3. lekce reprodukční jógy je opět zaměřena na protahovací pozice s následným uvolňováním pomocí dechu. Naučíme vás asány, které regenerují tkáně a buňky a tím zpomalují jejich stárnutí.

https://www.youtube.com/watch?v=OxD-mHDg9y4&list=PLYSDSVllax6D1IxTHHNbvP0YAJsPQAJYp&index=3

Kontaktujte nás

Související články