O nás
Naše kliniky

18. 7. 2020

Holistické metody pro zvýšení šance na početí

header-image
header-image

Proces IVF léčby může být stresující. Přitom vaše psychická pohoda je zásadní pro její úspěch. Meditace, relaxační techniky a dýchací cvičení pomohou stres zmírnit. Vaše šance na početí se tím zvýší až o desítky procent.

Hormonální jóga je neinvazivní pomocí při léčbě ženské neplodnosti. Speciální cviky stimulují funkci vaječníků a zmírňují napětí v těle. Hormonální jóga se od klasické liší energickými pohyby, které harmonizují tělo. Doplňuje tak tradiční medicínu a násobně zvyšuje šance na početí.

Tradiční čínská medicína léčí neplodnost akupunkturou. V západním světě se tato podpůrná léčba doporučuje před i po transferu embryí. Akupunktura dokáže tělo lépe připravit na těhotenství a preventivně působí i proti potratu.

Na klinice Unica vnímáme léčbu vždy komplexně. Pro každého pacienta je přizpůsobena na míru jeho potřebám. Rádi ji doplňujeme o neinvazivní formy terapie jako je hormonální jóga nebo akupunktura. Součástí našeho týmu je též zkušená psycholožka, která párům pomáhá zvládat nelehké situace spojené s léčbou. Díky celostnímu přístupu k léčení pak dosahujeme těch nejlepších výsledků.

Související články

header-image

10. 9. 2023

Mezinárodní den povědomí o gynekologii

Připojte se k nám na Mezinárodní den povědomí o gynekologii a oslavte jednotu, odvahu a otevřené rozhovory o zdraví žen. Objevte důležitost pravidelných prohlídek a svěřte se do péče UNICA v oblasti plodnosti a reprodukce. Vaše blaho je pro nás prioritou.

header-image

1. 9. 2023

Jaké jsou možnosti po neúspěšném transferu?

Po neúspěšném přenosu embrya nabízí klinika Unica neochvějnou podporu. Prozkoumejte s námi možné příčiny a řešení pro lepší cestu k plodnosti.

header-image

23. 8. 2023

Světový měsíc kojení

Světový měsíc kojení oslavuje výhody kojení: předchází úmrtí dětí, snižuje riziko rakoviny prsu. Kojit mohou i matky po IVF, zde jsou tipy pro úspěch. UNICA podporuje cestu za plodností.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio