Zmrazení spermií

Neplodnost se týká čím dál tím většího počtu mužů. Jak si můžete být jistí, že mezi ně nepatříte?

header-image
header-image

Příčiny neplodnosti

Přibližně 15% párů se potýká s neplodností. Až v polovině případů je problém právě na straně muže. I těm totiž tikají biologické hodiny. Životní styl hraje v tomto ohledu velkou roli a má zásadní vliv na kvalitu spermií jak u starší, tak mladší generace.

Co může způsobit neplodnost?

Nízký počet spermií - tedy méně než 15 miliónů spermií v 1 ml spermatu. Zdravotní komplikace - onemocnění varlat zvané varikokéla je častou příčinou neplodnosti. Genetické odchylky - za každý sedmý případ neplodnosti mohou vrozené vady. Životní styl - schopnost počít dítě negativně ovlivňuje kouření, užívání drog a nadváha.

Otestujte se

Profesionální vyšetření spermiogramu na klinice Unica přesně vyhodnotí, jaké jsou Vaše šance stát se rodičem. V rámci testu plodnosti se ujistíte i o tom, že netrpíte pohlavně přenosnou nemocí.

Jak to probíhá?

Domluvte si termín vyšetření. Máte to blíž do Prahy nebo do Brna? Kontaktujte nás a my Vám řekneme nejbližší možný termín vyšetření a odběru spermií. Nepotřebujete k tomu žádanku ani doporučení od lékaře. Termín odběr. Máte to blíž do Prahy nebo do Brna? Kontaktujte nás a my Vám řekneme nejbližší možný termín vyšetření a odběru spermií. Nepotřebujete k tomu žádanku ani doporučení od lékaře.

Vyšetření

Na reprodukční klinice Unica Vás čeká odběr krve a vzorku spermatu. Abyste se u nás cítili co možná nejlépe, najdete tu špičkové vybavení. Žádné chladné čekárny, ale moderní design.

Výsledky vyšetření

Po vyšetření lékařský specialista vyhodnotí, jaké jsou Vaše šance stát se rodičem. Víte, že až 95 % případů neplodnosti jsme schopni pomoci? Jen je třeba začít včas.

Kryokonzervace

Zmrazení spermií v kryobance kliniky je taková pojistka do budoucna. Díky němu můžete založit rodinu, až přijde ten správný čas.

Zmrazení spermií

V kryobance kliniky Unica Vaše spermie zmrazíme v tekutém dusíku při teplotě -196 °C. Dokážeme to tak bezpečně, že až 95 % z nich je po rozmrazení v pořádku.

Použití spermií

Kdo ví, co přinese příštích pár let? Záleží na Vás, jestli chcete rodinu založit za 5 nebo 10 let. Tak dlouho mohou být Vaše spermie bezpečně uchované v kryobance.

Investujte do sebe

Za cenu 9 500 Kč Vaše spermie uchováme v kryobance po dobu 5 let za 14 500 Kč na 10 let. Ať už Vás v životě potká cokoliv, nepřijdete o naději na vlastní rodinu.

header-image

Jsme tu pro vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Lucie-photo

Lucie

klinika Praha

+420 703 144 639

Lucie-photo

Lucie

klinika Brno

+420 734 756 115

Kontaktujte nás
eucalyptus-image
childrenToy-image

Související léčby