O nás
Naše kliniky

Diagnostika plodnosti

Využíváme nejmodernější postupy a technologie, které nám sdělí vše o vaší plodnosti. Díky přesné diagnóze vám pomůžeme stát se rodiči.

Snažíte se otěhotnět, ale miminko stále nepřichází? Pokud jste se ani po roce aktivní snahy nedočkali těhotenství, můžeme z pohledu medicíny mluvit o neplodnosti. Abychom dokázali zjistit, kde je chyba, provádíme základní i pokročilá lékařská vyšetření.

Úspěch každé IVF léčby totiž závisí na stanovení přesné diagnózy. A to platí jak u ženy, tak u muže. Proto v Unica klademe důraz na přesnou diagnostiku možných příčin neplodnosti. Každému páru navrhujeme individualizovanou IVF léčbu, která má ty nejvyšší šance na početí miminka.

Páry na naší klinice absolvují komplexní vstupní vyšetření, při kterých využíváme nejmodernějších lékařských metod. U mužů toto vyšetření zahrnuje hlavně spermiogram, jehož výsledky máme k dispozici téměř ihned. Základní vyšetření u žen zahrnuje důkladnější gynekologickou prohlídku a také krevní testy.

header-image

Co vás na začátku vaší cesty za miminkem čeká?

Muži

Ženy

Obsah stránky

Vyšetření spermiogramu

Jedná se o základní diagnostickou metodu, při které sledujeme zejména počet, tvar a pohyblivost spermií.

Hormonální vyšetření

Genetické vyšetření

Urologické vyšetření

Imunologické vyšetření

Všechna tato vyšetření jsou rozšířené diagnostické metody. Přistupujeme k nim ve chvíli, kdy jsou hodnoty spermiogramu patologické.

Sperm Flow test

Vyšetření metodou průtokové cytometrie vyhodnotí počet spermií, jejich vitalitu, počet leukocytů, integritu akrozomu spermií a přítomnost intra-akrozomálního proteinu v nich.

Společná vyšetření

CGT PLUS - prekoncepční screening

CGT neboli Carrier Genetic Testing je pokročilý genetický test. Zjišťuje, zda jsou budoucí rodiče přenašeči určitých genetických mutací, které by mohly způsobit závažné onemocnění jejich dětí.

Genetické vyšetření

Abnormální nálezy genetického vyšetření mohou být příčinou neplodnosti. Vedou k neúspěšným pokusům léčby a často i k opakovaným potratům. Proto speciálními technikami vyšetřujeme chromozomy a zjišťujeme tak genetickou výbavu páru.

fertDiagnostics-image
header-image

Jsme tu pro vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Lucie-photo

Lucie

klinika Praha

+420 703 144 639

Lucie-photo

Lucie

klinika Brno

+420 734 756 115

Kontaktujte nás
eucalyptus-image
childrenToy-image

Související léčby

Asistovaná reprodukce

Nabízíme širokou škálu metod a postupů, díky kterým se i neplodné páry mohou stát rodiči. Individuální řešení a péče jsou v Unica samozřejmostí.

Holistic fertility

Unica jako jediná v ČR přináší unikátní spojení špičkové IVF léčby a holistické medicíny. Podpořte početí akupunkturou, jógou nebo fyzioterapií.

Diagnostika a podpora plodnosti

Díky komplexnímu vyšetření plodnosti zjistíte, jaké jsou Vaše šance stát se rodiči. Doporučíme vám vhodná opatření nebo lékařský postup.

Genetika

Pokročilé genetické testování ověří, zda-li nejste přenašeči genetických mutací ohrožujících těhotenství nebo zdraví budoucího dítěte.

Gynekologie

Navštivte nejmodernější gynekologickou praxi v prostředí luxusní kliniky. Termín prohlídky sjednáte online a bez čekání.