O nás
Naše kliniky

8. 12. 2023

Budou letošní Vánoce ty osudové?

header-image
header-image

Pro většinu lidí představují Vánoce příjemný čas, který tráví obklopeni rodinou, dětmi, dobrým jídlem a sváteční pohodou. Pro neplodné páry je však vánoční období často bolestnou připomínkou toho, že to jediné, po čem celý rok nejvíce toužily, se jim letos nesplnilo. A není proto divu, že tyto dvojice si Vánoce spojují se zcela jinými pocity, než je hojnost a radost.

Celosvětově má problém s neplodností kolem 10 % párů

Na klinikách Unica se denně setkáváme s mnoha takovými páry. A právě v předvánočním období cítíme, že je třeba jim dodat extra dávku naděje a podpory. Povzbudit je, aby měli pro svojí další cestu k rodičovství tolik potřebnou energii, pozitivní přístup a odhodlání.

Jaké jsou naše rady, jak zvládnout Vánoce bez miminka?

 

1. Zaměřte se na pozitiva

Zkuste se méně soustředit na to, co se zatím nepovedlo. Vnímejte naopak nabyté zkušenosti, které vám dosavadní snahy přinesly a co vás naučily.

2. Dejte stopku nepříjemným konverzacím

Osobní otázky a nevyžádané rady jsou na rodinných sešlostech už téměř tradicí. Pokud se ocitnete uprostřed podobného rozhovoru, slušně jej přerušte. Řekněte na rovinu, proč nechcete na toto téma konverzovat a změňte jej na něco příjemnějšího.

3. Udělejte další krok

Vaše dosavadní snahy o miminko zatím nebyly úspěšné. Abyste se dočkali jiného výsledku, je třeba mu jít naproti. Naplánujte si např. první bezplatnou konzultaci na klinikách Unica a zjistěte, jaké jsou vaše možnosti.

Právě o Vánocích naděluje Unica ty nejštědřejší dárky! V tomto období získáte ke každému novému IVF cyklu vstupní konzultaci zcela bezplatně a k tomu slevu až 5000 Kč na stimulační léky potřebné k IVF léčbě
Kliniky Unica a jejich specializované týmy jsou tu pro vás i během vánočních svátků!
Udělejme společně maximum, aby nejen tyto, ale i všechny další Vánoce u Vás doma byly šťastné.

Chcete využít Unica vánoční nabídku co nejdříve? Kontaktujte nás zde.

Související články

header-image

26. 1. 2024

Měsíc informovanosti o štítné žláze

Odhalení souvislosti mezi zdravím štítné žlázy a reprodukčním zdravím. V lednu věnujeme pozornost Měsíci osvěty o štítné žláze a osvětlujeme téma, které je často přehlíženo, ale je nesmírně důležité.

header-image

18. 1. 2024

Neúspěšný IVF cyklus. A co dál?

Měsíce a roky snažení a miminko stále nepřichází. Z úst lékaře najednou zazní diagnóza „neplodnost“ a vy víte, že stát se rodiči pro vás nebude jednoduché. S možností oplodnění in vitro konečně přichází naděje, v kterou jste doufali. Když však selhává i I

header-image

15. 11. 2023

Dokážeme pravidelným pohybem bojovat proti neplodnosti?

Pohyb má na lidské zdraví pozitivní vliv. A to se týká také plodnosti. Proto bychom se všichni měli snažit o své tělo pečovat, i když to pro každého z nás může znamenat něco jiného.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2024 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio