O nás
Naše kliniky

29. 6. 2021

Jaká je aktuální epidemická situace v České republice? Plánovaným IVF léčbám již nestojí nic v cestě

header-image
header-image

Klesající trend epidemie koronaviru v České republice s sebou přináší i postupné uvolňování opatření proti šíření nemoci covid-19. Občané i zahraniční návštěvníci tak již od konce května mohou využívat všech služeb, navštěvovat obchody, restaurace i další zařízení. 

Život se pomalu vrací do normálu 

Křivka zachycující počty nakažených v České republice dlouhodobě klesá. Pandemii se zde díky jarnímu striktnímu lockdownu podařilo dostat včas pod kontrolu. Aktuální epidemická situace v České republice je proto velmi příznivá. Občané i turisté mohou v České republice opět plně využívat všech druhů služeb i obchodů. Vstupenkou do některých provozoven je negativní PCR či antigenní test, potvrzení o očkování proti covid-19 či o prodělání nemoci v rámci uplynulých 6 měsíců. Stejné podmínky pak platí i pro většinu zahraničních turistů při vstupu do České republiky. Aktuálně se též zvyšuje frekvence leteckých i vlakových spojů a cesta do České republiky tak pro turisty neznamená žádné komplikace. 

Unica dodržuje přísná hygienická opatření 

V uzavřených prostorách a na místech s vyšším počtem osob je v tuto chvíli v České republice nadále požadováno používat ochranu úst respirátory FFP2. Na těchto i dalších přísných opatření trváme i na klinikách Unica, abychom pro naše pacienty zajistili co možná největší bezpečnost. Proto jsme nastavili ty nejvyšší hygienické standardy. Aby cesta do České republiky byla pro naše pacienty opravdu bezproblémová, koordinátorky léčby na klinikách Unica jim pomáhají s jejím detailním plánováním. Samozřejmostí zůstává i bezplatné testování na covid-19 přímo na klinice. Maximálně se tak snažíme snížit stres v průběhu léčby, aby se pacienti mohli plně soustředit jen na její hlavní cíl. A tím je splnění jejich snu o vlastní rodině!

Související články

header-image

10. 9. 2023

Mezinárodní den povědomí o gynekologii

Připojte se k nám na Mezinárodní den povědomí o gynekologii a oslavte jednotu, odvahu a otevřené rozhovory o zdraví žen. Objevte důležitost pravidelných prohlídek a svěřte se do péče UNICA v oblasti plodnosti a reprodukce. Vaše blaho je pro nás prioritou.

header-image

1. 9. 2023

Jaké jsou možnosti po neúspěšném transferu?

Po neúspěšném přenosu embrya nabízí klinika Unica neochvějnou podporu. Prozkoumejte s námi možné příčiny a řešení pro lepší cestu k plodnosti.

header-image

23. 8. 2023

Světový měsíc kojení

Světový měsíc kojení oslavuje výhody kojení: předchází úmrtí dětí, snižuje riziko rakoviny prsu. Kojit mohou i matky po IVF, zde jsou tipy pro úspěch. UNICA podporuje cestu za plodností.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio