O nás
Naše kliniky

28. 12. 2021

Přejeme vám šťastný nový rok! Unica bilancuje a slaví své 30. výročí.

header-image
header-image

Předvánoční čas a blížící se konec roku nás vždy přiměje trochu bilancovat. Uplynulý rok pro nikoho z nás nebyl jednoduchý a připravil nám zcela nové výzvy. Tím více úsilí jsme však do každodenní práce dávali. Jelikož náš hlavní cíl je tou největší motivací. A tou jsou šťastné rodiny, kterým pomáháme vzniknout. Máme velkou radost z toho, že i v roce 2021 jsme pomohli rozšířit řady nových rodičů a splnili jejich sen o vlastní rodině. 

Konec letošního roku je pro nás ale přeci jen speciální. Je tomu totiž přesně 30 let, kdy se otevřely dveře první kliniky Unica. Z prvního miminka, které jsme přivedli na svět, je dnes dospělý člověk, který již založil svoji vlastní rodinu. Stejně tak i my jsme se za 30 let úspěšně rozrostli. Jsme bohatší o mnoho odborníků a pracovitých kolegů, ale i nových poznatků a důležitých zkušeností. 

Jsme si vědomi, že nic z toho by nebylo možné bez vás. Našich pacientů, partnerů a všech, kteří nás dlouhodobě podporují. 

Vážíme si vaší důvěry v naší práci a velmi vám za ni děkujeme. 

Přejeme vám překrásné Vánoce a šťastný nový rok plný naděje a nových začátků! 

 

Tým kliniky Unica

Související články

header-image

10. 9. 2023

Mezinárodní den povědomí o gynekologii

Připojte se k nám na Mezinárodní den povědomí o gynekologii a oslavte jednotu, odvahu a otevřené rozhovory o zdraví žen. Objevte důležitost pravidelných prohlídek a svěřte se do péče UNICA v oblasti plodnosti a reprodukce. Vaše blaho je pro nás prioritou.

header-image

1. 9. 2023

Jaké jsou možnosti po neúspěšném transferu?

Po neúspěšném přenosu embrya nabízí klinika Unica neochvějnou podporu. Prozkoumejte s námi možné příčiny a řešení pro lepší cestu k plodnosti.

header-image

23. 8. 2023

Světový měsíc kojení

Světový měsíc kojení oslavuje výhody kojení: předchází úmrtí dětí, snižuje riziko rakoviny prsu. Kojit mohou i matky po IVF, zde jsou tipy pro úspěch. UNICA podporuje cestu za plodností.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio