O nás
Naše kliniky

27. 11. 2020

Máme vynikající důvod slavit!

header-image
header-image

Pokud odvádíte skvělou práci, úspěch se dostaví sám. Proto máme velkou radost z toho, že porota IVF Award 2020 rozhodla, že za skvěle odvedenou prací stojí právě týmy klinik Unica. Těší nás, že ocenila náš přístup, odhodlání a úsilí. Ty nám totiž v letošním roce přinesly nejen jedno, ale hned dvě ocenění. Porota složená z předních odborníků na reprodukční medicínu udělila Unice cenu za Vynikající zkušenosti pacientů během léčby IVF a její blog ohodnotila jako Nejlepší blog na téma plodnosti. Hip Hip hurá!

Úžasná cesta k rodičovství

Procházet léčbou neplodnosti není vždy snadné. Tento měsíce trvající proces je psychicky a fyzicky náročný. Naším posláním bylo vždy poskytovat pacientům tu nejlepší možnou podporu po celou dobu léčby. Proto jsme představili jedinečný koncept spojující nejmodernější technologie a holistický přístup k léčbě neplodnosti. Záleží nám totiž nejen na fyzickém zdraví našich pacientů. Zajímáme se i o jejich duševní pohodu a rovnováhu. Usilujeme o to, aby pacienti nevzpomínali na toto období jako na těžký boj, ale spíše jako na úžasnou cestu za svým snem stát se rodiči. Cena za Vynikající zkušenosti pacientů během léčby IVF pro nás znamená ohodnocení naší činnosti, ale hlavně uznání odhodlání a vášně, kterou každý člen Unica týmu denně věnuje své práci. A to nás obrovsky potěšilo! Tím nejvyšším oceněním jsou pro nás ale spokojení pacienti a jejich sny, které se nám společně daří plnit.

Když se lékař stává blogerem

Dobře si uvědomujeme, že rok 2020 byl pro nás všechny velmi náročný. Mnoho našich pacientů čelilo a stále čelí lockdownu. Byli nuceni změnit svůj životní styl a odsunout osobní život na druhou kolej. Uvědomili jsme si, jak důležité je sdílet s nimi všechny zásadní informace o tom, jak se mohou na léčbu neplodnosti připravit. Na dálku a v bezpečí svého domova. Náš tým odborníků, mezi které patří lékaři, psychologové, embryologové nebo odborníci na výživu, tak společně vytvořili mnoho užitečných článků a videí, které pravidelně sdílejí na našem blogu. Tyto informace se staly virtuální podporou pro všechny naše pacienty a každý den jim trochu usnadňují jejich IVF cestu. Ocenění Nejlepší blog na téma plodnosti je tak jen třešničkou na dortu.

Související články

header-image

18. 5. 2023

IVF léčba konečně přestává být tabu

Léčba IVF se zbavuje tabu, když se slavné páry dělí o své úspěchy. Neplodnost postihuje každý šestý pár. Pomůžeme vám na cestě k rodičovství. Kontaktujte kliniku Unica pro individuální řešení a udělejte první krok k vysněnému miminku.

header-image

15. 5. 2023

15. května je Mezinárodní den rodiny

Oslavte Mezinárodní den rodiny a uvědomte si význam rodiny jako základu společnosti. Neplodnost postihuje 15 % lidí na celém světě. V Unice naši lékaři nabízejí individuální péči, pokročilé IVF a holistickou léčbu. Naplánujte si konzultaci ještě dnes.

header-image

26. 4. 2023

Metoda asistovaného hatchingu

Asistovaný hatching je léčba neplodnosti, při níž se do ochranné membrány embrya udělá malý otvor, který pomůže vylíhnutí. Doporučuje se v určitých situacích a tým společnosti Unica vám může pomoci při správné volbě. Kontaktujte nás pro více informací.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio