O nás
Naše kliniky

14. 12. 2022

Unica hostila International Fertility Alliance Symposium

header-image
header-image

Na konci října 2022 se za zdmi kliniky Unica v Praze konalo 3. sympozium Unica-International Fertility Alliance.

Mezinárodní odborníci z různých oborů reprodukční medicíny tak měli možnost přednést svůj pohled na asistovanou reprodukci a sdílet zkušenosti se svými kolegy.

V průběhu dne zde hovořili specialisté z oborů gynekologie, chirurgie, genetiky a fetální medicíny. Jelikož je Unica průkopníkem holistického přístupu k léčbě neplodnosti, nemohly chybět ani přednášky od zástupců z oboru fyzioterapie a psychologie.

Odborným garantem sympozia byl primář pražské kliniky Unica, MUDr. Tomáš Čepelák, který účastníky uvítal spolu s primářem kliniky Unica Brno, MUDr. Tomášem Frgalou, PhD.

Po celém dni, který byl doslova nabitý informacemi, měli lékaři možnost prohlédnout si prostory kliniky Unica v Praze, která patří mezi nejmodernější kliniky reprodukční medicíny v celé Evropě.

Děkujeme tímto všem mluvčím za inspirativní přednášky a hostům za jejich účast a podporu. Budeme se těšit, že se setkáme na příštím, již 4. sympoziu pořádaném klinikou Unica ve spolupráci s International Fertility Alliance.

Související články

header-image

10. 9. 2023

Mezinárodní den povědomí o gynekologii

Připojte se k nám na Mezinárodní den povědomí o gynekologii a oslavte jednotu, odvahu a otevřené rozhovory o zdraví žen. Objevte důležitost pravidelných prohlídek a svěřte se do péče UNICA v oblasti plodnosti a reprodukce. Vaše blaho je pro nás prioritou.

header-image

1. 9. 2023

Jaké jsou možnosti po neúspěšném transferu?

Po neúspěšném přenosu embrya nabízí klinika Unica neochvějnou podporu. Prozkoumejte s námi možné příčiny a řešení pro lepší cestu k plodnosti.

header-image

23. 8. 2023

Světový měsíc kojení

Světový měsíc kojení oslavuje výhody kojení: předchází úmrtí dětí, snižuje riziko rakoviny prsu. Kojit mohou i matky po IVF, zde jsou tipy pro úspěch. UNICA podporuje cestu za plodností.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio