O nás
Naše kliniky

25. 3. 2022

Zahraniční IVF léčbu nemusíte odkládat. V České republice jste i nadále v bezpečí

header-image
header-image

Česká republika se v posledních letech stala velmi oblíbenou IVF destinací. Mezinárodní pacienti si ji oblíbili pro velmi vysokou úroveň lékařských služeb a také příznivé ceny léčby IVF. V posledních dnech se někteří z nich ptají, je-li z důvodu probíhající války na Ukrajině bezpečné do České republiky cestovat. Odpověď zní jednoznačně: ANO. 

Česká republika zůstává zcela bezpečnou IVF destinací pro všechny zahraniční páry. Díky své geografické poloze v centrální Evropě sousedí Česká republika s Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem a nesdílí hranice s žádným válkou zasaženým státem. 

Další fakt, který garantuje bezpečí České republiky v současnosti i budoucnu, je, že země je součástí Severoatlantické aliance a také jedním ze států Evropské unie. 

Ani samotné cesty do České republiky nejsou nijak omezeny a pacienti přijíždějící z různých částí Evropy mohou nadále využít hustou síť vlakových, leteckých i autobusových spojů. Potřebujete při plánování své IVF léčby jakékoliv informace či pomoc? Od toho jsou tu koordinátoři léčby na klinikách Unica. Jejich tým hovoří sedmi světovými jazyky a je kdykoliv připraven vám s plánováním vaší cesty pomoci. 

Unica podporuje Ukrajinu. Jako vyjádření podpory Ukrajině v probíhajícím válečném konfliktu jsme se stali součástí programu Lékaři pro Ukrajinu. Naši specialisté tak nabízí akutní lékařskou péči občanům Ukrajiny, kteří potřebují lékařské ošetření a prozatím nemají platné zdravotní pojištění.

 

Související články

header-image

10. 9. 2023

Mezinárodní den povědomí o gynekologii

Připojte se k nám na Mezinárodní den povědomí o gynekologii a oslavte jednotu, odvahu a otevřené rozhovory o zdraví žen. Objevte důležitost pravidelných prohlídek a svěřte se do péče UNICA v oblasti plodnosti a reprodukce. Vaše blaho je pro nás prioritou.

header-image

1. 9. 2023

Jaké jsou možnosti po neúspěšném transferu?

Po neúspěšném přenosu embrya nabízí klinika Unica neochvějnou podporu. Prozkoumejte s námi možné příčiny a řešení pro lepší cestu k plodnosti.

header-image

23. 8. 2023

Světový měsíc kojení

Světový měsíc kojení oslavuje výhody kojení: předchází úmrtí dětí, snižuje riziko rakoviny prsu. Kojit mohou i matky po IVF, zde jsou tipy pro úspěch. UNICA podporuje cestu za plodností.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio