Kliniky Unica
Naše kliniky
Naši odborníci
Naši odborníci

25. 3. 2022

Zahraniční IVF léčbu nemusíte odkládat. V České republice jste i nadále v bezpečí

header-image
header-image

Česká republika se v posledních letech stala velmi oblíbenou IVF destinací. Mezinárodní pacienti si ji oblíbili pro velmi vysokou úroveň lékařských služeb a také příznivé ceny léčby IVF. V posledních dnech se někteří z nich ptají, je-li z důvodu probíhající války na Ukrajině bezpečné do České republiky cestovat. Odpověď zní jednoznačně: ANO. 

Česká republika zůstává zcela bezpečnou IVF destinací pro všechny zahraniční páry. Díky své geografické poloze v centrální Evropě sousedí Česká republika s Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem a nesdílí hranice s žádným válkou zasaženým státem. 

Další fakt, který garantuje bezpečí České republiky v současnosti i budoucnu, je, že země je součástí Severoatlantické aliance a také jedním ze států Evropské unie. 

Ani samotné cesty do České republiky nejsou nijak omezeny a pacienti přijíždějící z různých částí Evropy mohou nadále využít hustou síť vlakových, leteckých i autobusových spojů. Potřebujete při plánování své IVF léčby jakékoliv informace či pomoc? Od toho jsou tu koordinátoři léčby na klinikách Unica. Jejich tým hovoří sedmi světovými jazyky a je kdykoliv připraven vám s plánováním vaší cesty pomoci. 

Unica podporuje Ukrajinu. Jako vyjádření podpory Ukrajině v probíhajícím válečném konfliktu jsme se stali součástí programu Lékaři pro Ukrajinu. Naši specialisté tak nabízí akutní lékařskou péči občanům Ukrajiny, kteří potřebují lékařské ošetření a prozatím nemají platné zdravotní pojištění.

 

Související články

header-image

25. 1. 2023

Leden je měsícem boje proti rakovině děložního čípku

header-image

18. 1. 2023

Nový rok, nová naděje s Unicou v roce 2023

header-image

16. 12. 2022

Unica jako vítěz: Nejlepší péče a podpora pacientů v roce 2022

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio