O nás
Naše kliniky

18. 1. 2023

Nový rok, nová naděje s Unicou v roce 2023

header-image
header-image

Nový rok přináší naději a entusiasmus plnit si své sny. Leden představuje nový začátek, čerstvý pohled a příležitost čelit výzvám, které léčba neplodnosti přináší.

I když může být IVF léčba strastiplná, je důležité si uvědomit, že každý nový rok přináší také nové možnosti. Je to příležitost znovu zhodnotit, kde se právě nacházíte a učinit změny, které vás posunou blíže k vašemu cíli, například založení rodiny.

Pro ty z vás, kteří uvažují o léčbě neplodnosti, je nový rok příležitostí k vytvoření smysluplného plánu, který budete následovat. Iniciální konzultace s lékařem vám pomůže lépe pochopit celý proces léčby, sníží stres a úzkost z neznámého. Nový rok může být také skvělou příležitostí k vyzkoušení některých doprovodných, podpůrných metod, které pomohou zvýšit úspěšnost početí. S pomocí odborníků kliniky UNICA a jejích úspěšným metodám, můžete využít tento rok opravdu na maximum.

Leden je ideální čas na to zaměřit se také na své mentální a emoční zdraví. Udělejte si na sebe čas a relaxujte. Věnujte se činnostem, které vám přinášejí radost a pomáhají vám uvědomit si, že vaše hodnota není jen v tom, zda máte děti, ale v tom, kdo jste jako člověk.

Můžete také zkusit hledat podporu u lidí, kteří prochází podobnou situací. Mnoho párů zjistí, že sdílení zkušeností s jiným párem, který si prošel léčbou IVF nebo jiným léčebným postupem, může být nesmírně užitečné. Připojením se k ostatním můžete získat cenné poznatky a nalézt sílu v tom, že nejste jediní.

Zaměřte se na pozitivní energii. I když léčba plodnosti není snadná, může i přesto být příležitostí k seberozvoji a intenzivnějšímu vnímání sebe sama. Věnujte čas hodnocení toho, čeho jste dosáhli a jaký pokrok jste učinili v minulém roce. Soustřeďte svou energii na jednotlivé kroky, které jsou potřebné k dosažení vašich cílů.

V lednu máme tendence ohlížet se za uplynulým rokem a hodnotit naše kroky. Je to právě ten čas na to zastavit se a začít realizovat naše sny.
Pokud hledáte možnosti holistické léčby, jsme rádi, že vám právě UNICA může nabídnout širokou škálu těchto postupů. Naši IVF odborníci jsou tady pro vás, aby odpověděli na všechny otázky a pomohli vám najít nejlepší řešení pro vás a vašeho partnera.

Související články

header-image

8. 3. 2023

Mezinárodní Den Žen

header-image

21. 2. 2023

Únor přináší povědomí o prevenci prenatálních infekcí

header-image

14. 2. 2023

Ovlivňují neplodnost párů pohlavně přenosné choroby?

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio