O nás
Naše kliniky

8. 3. 2023

Mezinárodní Den Žen

header-image
header-image

Krásný mezinárodní den žen! V tento den chceme vzdát poctu odvaze, síle a odhodlání žen na celém světě. My v IVF klinikách Unica věříme, že každá žena si zaslouží příležitost zažít radost z mateřství bez ohledu na jakékoli překážky, které jí mohou stát v cestě.

Pro mnoho žen není cesta k mateřství jednoduchá. Boj s neplodností je náročná emocionální zkušenost, která v ženách často zanechává pocit beznaděje, frustrace a nejistoty z budoucnosti. V Unica jsme však odhodláni poskytnout našim pacientům laskavou péči a pokročilou léčbu neplodnosti, aby si mohli splnit svůj sen a založit vlastní rodinu.

Náš tým lékařů, gynekologů, embryologů, sester, ambasadorek a lékařských asistentů neúnavně pracuje na poskytování individuální péče každému z našich pacientů. Ať už se potýkáte s neplodností způsobenou zdravotními komplikacemi, věkem nebo jakýmkoliv jiným důvodem, jsme tu, abychom podpořili každý váš krok. Nabízíme širokou škálu léčebných procedur a ošetření zahrnující IVF, ICSI, dárcovské programy vajíček a spermií a další techniky, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle, tedy stát se rodiči.

Cesta každé ženy k mateřství je unikátní. Proto spolu s našimi pacientkami úzce spolupracujeme na vývoji personalizovaných léčebných plánů, které jsou zcela přizpůsobeny jejich specifickým potřebám. Naším cílem je pomoci vám překonat problémy s plodností a vytvořit zdravou a šťastnou rodinu.

Při příležitosti Mezinárodního dne žen chceme srdečně poděkovat všem silným a nezdolným ženám. Vaše odvaha a odhodlání jsou pro nás velkou inspirací a je nám ctí být součástí vaší cesty k mateřství. Přejeme vám všem krásný Mezinárodní den žen!

Související články

header-image

22. 3. 2023

Měsíc povědomí o endometrióze

header-image

21. 2. 2023

Únor přináší povědomí o prevenci prenatálních infekcí

header-image

14. 2. 2023

Ovlivňují neplodnost párů pohlavně přenosné choroby?

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio