O nás
Naše kliniky

15. 6. 2021

Vakcinace proti covid-19? ASRM a ESHRE doporučují neodkládat IVF léčbu kvůli očkování

header-image
header-image

Očkování proti nemoci covid-19 je v plném proudu, a to nejen v České republice.

ASRM (American Society for Reproductive Medicine) a ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) proto vydaly nejnovější doporučení pro pacienty plánující léčbu IVF. Těm ASRM a ESHRE doporučují neodkládat léčbu z důvodu očkování.

Podle jejich odborníků vakcína proti covid-19 není živým virem, a proto není důvod oddalovat pokusy o těhotenství nebo IVF léčbu. Rozhodnutí by však vždy mělo zohlednit potřeby každého pacienta a mělo by být konzultováno s jeho lékařem.

Související články

header-image

10. 9. 2023

Mezinárodní den povědomí o gynekologii

Připojte se k nám na Mezinárodní den povědomí o gynekologii a oslavte jednotu, odvahu a otevřené rozhovory o zdraví žen. Objevte důležitost pravidelných prohlídek a svěřte se do péče UNICA v oblasti plodnosti a reprodukce. Vaše blaho je pro nás prioritou.

header-image

1. 9. 2023

Jaké jsou možnosti po neúspěšném transferu?

Po neúspěšném přenosu embrya nabízí klinika Unica neochvějnou podporu. Prozkoumejte s námi možné příčiny a řešení pro lepší cestu k plodnosti.

header-image

23. 8. 2023

Světový měsíc kojení

Světový měsíc kojení oslavuje výhody kojení: předchází úmrtí dětí, snižuje riziko rakoviny prsu. Kojit mohou i matky po IVF, zde jsou tipy pro úspěch. UNICA podporuje cestu za plodností.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio