O nás
Naše kliniky

16. 7. 2020

Celebrity, které se netají IVF léčbou

header-image
header-image

Bývalá první dáma USA, Michelle Obama, v roce 2018 přiznala, že obě její dcery byly počaty metodou IVF. Chtěla tím vyjádřit podporu všem párům, které prochází stejnou léčbou. Dnes je Malii a Natashe 21 a 18 let.

Manželka hudebníka Johna Legenda, Chrissy Teigen, mluví otevřeně o zkušenostech s IVF. Po prvním neúspěchu se obviňovala a hledala příčiny u sebe. Díky druhé léčbě se však narodila dcera Luna. K té v roce 2018 přibyl i bratříček Miles Theodor. I ten se narodil díky umělému oplodnění.

Celine Dion vyrůstala s 13 sourozenci a tak vždy toužila po velké rodině. Díky umělému oplodnění se jí narodil syn René-Charles. Když po další IVF léčbě čekala dvojčata Nelsona a Eddyho, bylo jí 42 let a jejímu manželovi 68.

Související články

header-image

1. 6. 2023

Zachování plodnosti je unikátní šance, jak si pojistit svoje budoucí rodičovství

Zachování plodnosti: Zmrazení vajíček/spermy pro budoucí rodičovství. Vhodné pro odložení rodičovství, zdravotní problémy nebo bez partnera. Převezměte kontrolu nad svou reprodukční cestou a zajistěte si možnosti rodičovství!

header-image

18. 5. 2023

IVF léčba konečně přestává být tabu

Léčba IVF se zbavuje tabu, když se slavné páry dělí o své úspěchy. Neplodnost postihuje každý šestý pár. Pomůžeme vám na cestě k rodičovství. Kontaktujte kliniku Unica pro individuální řešení a udělejte první krok k vysněnému miminku.

header-image

15. 5. 2023

15. května je Mezinárodní den rodiny

Oslavte Mezinárodní den rodiny a uvědomte si význam rodiny jako základu společnosti. Neplodnost postihuje 15 % lidí na celém světě. V Unice naši lékaři nabízejí individuální péči, pokročilé IVF a holistickou léčbu. Naplánujte si konzultaci ještě dnes.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio