O nás
Naše kliniky

16. 7. 2020

Celebrity, které se netají IVF léčbou

header-image
header-image

Bývalá první dáma USA, Michelle Obama, v roce 2018 přiznala, že obě její dcery byly počaty metodou IVF. Chtěla tím vyjádřit podporu všem párům, které prochází stejnou léčbou. Dnes je Malii a Natashe 21 a 18 let.

Manželka hudebníka Johna Legenda, Chrissy Teigen, mluví otevřeně o zkušenostech s IVF. Po prvním neúspěchu se obviňovala a hledala příčiny u sebe. Díky druhé léčbě se však narodila dcera Luna. K té v roce 2018 přibyl i bratříček Miles Theodor. I ten se narodil díky umělému oplodnění.

Celine Dion vyrůstala s 13 sourozenci a tak vždy toužila po velké rodině. Díky umělému oplodnění se jí narodil syn René-Charles. Když po další IVF léčbě čekala dvojčata Nelsona a Eddyho, bylo jí 42 let a jejímu manželovi 68.

Související články

header-image

26. 1. 2024

Měsíc informovanosti o štítné žláze

Odhalení souvislosti mezi zdravím štítné žlázy a reprodukčním zdravím. V lednu věnujeme pozornost Měsíci osvěty o štítné žláze a osvětlujeme téma, které je často přehlíženo, ale je nesmírně důležité.

header-image

18. 1. 2024

Neúspěšný IVF cyklus. A co dál?

Měsíce a roky snažení a miminko stále nepřichází. Z úst lékaře najednou zazní diagnóza „neplodnost“ a vy víte, že stát se rodiči pro vás nebude jednoduché. S možností oplodnění in vitro konečně přichází naděje, v kterou jste doufali. Když však selhává i I

header-image

8. 12. 2023

Budou letošní Vánoce ty osudové?

Většina lidí prožívá Vánoce jako příjemné období spojené s rodinou, dětmi, lahodným jídlem a sváteční pohodou. Pro neplodné páry však tato doba často představuje bolestivou připomínku toho, že jejich největší touhy a očekávání se letos nenaplnily.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2024 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio