O nás
Naše kliniky

21. 7. 2020

Vaše šance na miminko toto léto stoupají!

header-image
header-image

Už více jak dva měsíce jsou kliniky UNICA opět v plném provozu a naši lékaři znovu pomáhají plnit vaše sny o vlastní rodině. Abychom podpořili šance pacientů na těhotenství, nabízeli jsme v posledních dvou měsících zdarma ty nejmodernější technologie podporující početí. Výborné výsledky a pozitivní reakce našich pacientů nás přesvědčily o tom, že dva měsíce nestačí. Proto můžete nyní až do konce srpna využít metodu selekce spermií PICSI a Embryoscope/ Timelapse zcela bezplatně!

Metoda PICSI je magnet na spermie 

Výběr té správné spermie je při oplodnění vajíčka zásadní. Abychom si byli jisti, že máme toho nejlepšího plavce, využíváme funkční výběr spermie PICSI. Obal vajíčka obsahuje kyselinu hyaluronovou a zdravé spermie ji svými receptory umí velmi dobře vycítit. Při této metodě je tak lákáme právě na tuto látku a vybíráme spermie s optimální genetickou výbavou. Díky této technologii získáváme kvalitní embrya, která mají vysokou šanci na další vývoj.

 

EmbryoScope má embrya pod kontrolou 

Embryoscope/ Timelapse je speciální kultivační box, ve kterém mají embrya ideální podmínky pro svůj vývoj. Jeho součástí je i mikroskopická kamera, která je snímá nepřetržitě 24 hodin denně. Díky tomu může embryolog vyhodnotit, jak jejich vývoj probíhá a vybrat embryo s největší pravděpodobností na těhotenství. Pokud byste navíc chtěli na vývoj svého embrya dohlížet i vy, máte možnost jej sami sledovat online!

 

Související články

header-image

1. 6. 2023

Zachování plodnosti je unikátní šance, jak si pojistit svoje budoucí rodičovství

Zachování plodnosti: Zmrazení vajíček/spermy pro budoucí rodičovství. Vhodné pro odložení rodičovství, zdravotní problémy nebo bez partnera. Převezměte kontrolu nad svou reprodukční cestou a zajistěte si možnosti rodičovství!

header-image

18. 5. 2023

IVF léčba konečně přestává být tabu

Léčba IVF se zbavuje tabu, když se slavné páry dělí o své úspěchy. Neplodnost postihuje každý šestý pár. Pomůžeme vám na cestě k rodičovství. Kontaktujte kliniku Unica pro individuální řešení a udělejte první krok k vysněnému miminku.

header-image

15. 5. 2023

15. května je Mezinárodní den rodiny

Oslavte Mezinárodní den rodiny a uvědomte si význam rodiny jako základu společnosti. Neplodnost postihuje 15 % lidí na celém světě. V Unice naši lékaři nabízejí individuální péči, pokročilé IVF a holistickou léčbu. Naplánujte si konzultaci ještě dnes.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio