O nás
Naše kliniky

11. 1. 2021

O těch, které darují naději

header-image
header-image

Pacientky po onkologické léčbě, vážné gynekologické operaci nebo ty se sníženou kvalitou vajíček. Tyto ženy by se bez pomoci dárkyň role maminky nedočkaly. Jen díky darovaným vajíčkům mohou úspěšně otěhotnět a mít vlastní rodinu. Jak taková dárkyně vypadá a jaká kritéria musí splňovat? 

Mladá, chytrá a empatická 

Dárkyně do databáze vybíráme podle velmi přísných kritérií. Samozřejmostí je perfektní zdravotní a psychický stav. Všechny dárkyně jsou mladé ženy do 30 let, které jsou minimálně středoškolsky vzdělané. Velmi často jsou to studentky vysokých škol nebo mladé maminky na mateřské dovolené, které se do dárcovského programu přihlásily proto, aby pomáhaly jiným. Fakt, že se nám podařilo sestavit opravdu rozsáhlou databázi těchto hrdinek ukazuje, že jim v Unica poskytujeme tu nejlepší možnou podporu, bezpečnost a komfort. 

Odlišné a přece stejné 

Dárkyně vajíček a příjemkyně, tedy potenciální maminka, spolu sdílí víc, než se na první pohled zdá. I přes to, že se nikdy nepotkají, mají mnoho společného. Jsou si dokonce podobné! Na jejich vzájemnou podobu totiž klademe velký důraz. Vhodnou dárkyni pro každý pár vybíráme tak, aby měla například stejnou barvu očí, vlasů nebo typ postavy jako příjemkyně vajíčka. Díky tomu je i pravděpodobnost, že miminko zdědí stejné fyziognomické znaky, vyšší. Velká část našich dárkyň má středoevropské rysy a modré či zelené oči. Součástí našeho dárcovského programu jsou však i dárkyně jiných ras, které pomáhají např. rasově smíšeným párům nebo dvojicím z ciziny.

Související články

header-image

1. 6. 2023

Zachování plodnosti je unikátní šance, jak si pojistit svoje budoucí rodičovství

Zachování plodnosti: Zmrazení vajíček/spermy pro budoucí rodičovství. Vhodné pro odložení rodičovství, zdravotní problémy nebo bez partnera. Převezměte kontrolu nad svou reprodukční cestou a zajistěte si možnosti rodičovství!

header-image

18. 5. 2023

IVF léčba konečně přestává být tabu

Léčba IVF se zbavuje tabu, když se slavné páry dělí o své úspěchy. Neplodnost postihuje každý šestý pár. Pomůžeme vám na cestě k rodičovství. Kontaktujte kliniku Unica pro individuální řešení a udělejte první krok k vysněnému miminku.

header-image

15. 5. 2023

15. května je Mezinárodní den rodiny

Oslavte Mezinárodní den rodiny a uvědomte si význam rodiny jako základu společnosti. Neplodnost postihuje 15 % lidí na celém světě. V Unice naši lékaři nabízejí individuální péči, pokročilé IVF a holistickou léčbu. Naplánujte si konzultaci ještě dnes.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio