O nás
Naše kliniky

15. 5. 2023

15. května je Mezinárodní den rodiny

header-image
header-image

Každý rok 15. května se na celém světě slaví svátek, který je důležitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Mezinárodní den rodiny byl vyhlášen Valným shromážděním OSN v roce 1993 a zdůrazňuje význam rodiny jako základní jednotky společnosti. U nás tento den možná není tak známý jako Den dětí nebo Mezinárodní den matek. Přesto, nebo možná ještě více, si zaslouží naši pozornost.

Ne nadarmo se říká, že rodina je základem státu. Rodina skutečně hraje v našem životě zásadní roli. Poskytuje nám oporu, lásku, pocit bezpečí a je pomyslným odrazovým můstkem pro náš budoucí život. Stejně jako my sami jsme součástí rodiny od narození, většina z nás časem zatouží vytvořit si vlastní rodinu a stát se rodiči. Jenže úspěšné otěhotnění ve chvíli, kdy se partneři rozhodnou pro rodičovství, není samozřejmostí. A tak je tento úkol pro některé páry obtížnější než pro jiné.

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) trpí některou z forem neplodnosti až 15 % párů na celém světě. A v tento den, který oslavuje rodinu a rodičovství, považujeme za nesmírně důležité zmínit, že neplodnost není ničí vina a že existuje mnoho párů, které s touto výzvou bojují.

Pokud se stále marně snažíte o miminko, naše specializované týmy lékařů jsou zde, aby vám podaly pomocnou ruku.
Ve společnosti Unica klademe důraz na správnou diagnózu a každému páru se věnujeme individuálně. Proto zde najdete nejmodernější technologie IVF, ale i celostní léčbu neplodnosti, jako je akupunktura, fyzioterapie a reprodukční jóga. Kombinace těchto dvou směrů přináší dlouhodobě vynikající výsledky, které mohou pomoci i vám.

Věříme, že být rodičem by mělo být dopřáno každému, kdo po tom touží. Proto se ve společnosti Unica snažíme udělat pro vaši budoucí rodinu maximum. Neztrácejte už žádný drahocenný čas a udělejte ten první a nejdůležitější krok. Naplánujte si úvodní konzultaci ještě dnes.

Související články

header-image

18. 5. 2023

IVF léčba konečně přestává být tabu

Léčba IVF se zbavuje tabu, když se slavné páry dělí o své úspěchy. Neplodnost postihuje každý šestý pár. Pomůžeme vám na cestě k rodičovství. Kontaktujte kliniku Unica pro individuální řešení a udělejte první krok k vysněnému miminku.

header-image

26. 4. 2023

Metoda asistovaného hatchingu

Asistovaný hatching je léčba neplodnosti, při níž se do ochranné membrány embrya udělá malý otvor, který pomůže vylíhnutí. Doporučuje se v určitých situacích a tým společnosti Unica vám může pomoci při správné volbě. Kontaktujte nás pro více informací.

header-image

11. 4. 2023

Den otevřených dveří v Unica. Otestujte si zdarma svoji plodnost

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio