About Unica
Our clinics
header-image

Před více než 30 lety, 1. 1. 1991, se otevřely dveře první soukromé IVF kliniky Unica. V tento den jsme se stali průkopníky asistované reprodukce v České republice.

header-image

Být v čemkoliv první je těžké a obohacující zároveň. Získali jsme tak důležité zkušenosti a cenné know-how, ze kterého těžíme dodnes. Je to právě dlouhodobý boj s neplodností, který nám ukázal, jaké procesy je třeba vylepšit. Za třicet let jsme zdokonalili medicínské postupy, vypilovali metody léčby i samotnou komunikaci s pacienty. Těch třicet let nám přineslo dlouhodobé statistiky a čísla, která nám pomáhají v každodenní práci. Být první byla výzva, ale i obrovská výhoda. Už vždy budeme mít náskok před ostatními.

Proto patří kliniky Unica k nejmodernějším v Evropě. Nabízejí ty nejnovější světové technologie pro léčbu neplodnosti a komplexní holistický přístup k pacientům. Být první je čest a také zodpovědnost. Závazek, který nás žene neustále dopředu.

MUDr. Jiří Gogela, CSc. a tým Unica

header-image
header-image

Holistic fertility программа

header-image

Unica - единственная клиника в Чешской Республике, которая предлагает уникальное сочетание лучших методов ЭКО и холистической медицины. Поддержите свое зачатие с помощью акупунктуры, йоги или физиотерапии.

Узнать больше
header-image
header-image
header-image
header-image

Historie

header-image

1991

Založení Unicy
MUDr. Zdeněk Hanzelka CSc. založil Unicu

Отзывы

Unica v číslech

header-image

10 000

zdravých miminek narozených díky léčbě na klinikách Unica

header-image

42

počet zemí, ze kterých pacienti přijeli za léčbou na klinice Unica

header-image

50

počet špičkových lékařů, citlivých sestřiček a pohotových koordinátorů léčby v Unica

header-image

1400

dárkyň představuje největší databázi pro léčbu darovanými vajíčky v České republice

Успех лечения бесплодия с использованием
яйцеклеток донора

Это зародыши из донорских яйцеклеток молодых женщин, поэтому показатель успешности беременности очень высок. В клинике Unica совокупный показатель успешности в первом полном цикле лечения донорскими яйцеклеклетками составляет 71.2 % (1-ый перенос плюс следующие переносы KET от того же оплодотворения). Из 3 полных циклов успешность составляет 97%.

Кумулятивный успех беременности

Перенос эмбрионов

0

%
В зависимости от возраста пациента и количества хирургических вмешательств

1

0

%

2

0

%

3

0

%

*based on 2022 results at Unica

header-image

Nebojte se udělat
první krok

Od svého založení v roce 1991 jsme dosáhli mnoha úspěchů a důležitých milníků. K těm bychom však nikdy nedošli, pokud bychom neudělali ten nejtěžší první krok. Nebojte se udělat ten Váš! Zkušený tým kliniky Unica vám bude oporou na cestě za rodičovstvím.

Мы здесь для Вас

Любые дополнительные вопросы? Наш координатор ответят на все ваши вопросы и организовать все необходимое для Вашего предстоящего визита в нашу клинику.

Miroslava-photo
Miroslava

+420 731 525 103

contact.isSpeakingInCurrentLang

eucalyptus-image
childrenToy-image
header-image
КЛИНИКИ

Приемная Прага:

КЛИНИКА ПРАГА

Годовой отчет:

/

header-image
ВЕДУЩАЯ КЛИНИКА ИСКУССТВЕННОГО ОПЛОДОТВОРЕНИЯ

© 2024 UNICA, spol. s r. o. , CRN 44960867, с юридическим адресом в Брно. Все права защищены. Воспроизведение любой части содержания сайта без разрешения строго запрещено.
Made with ❤️ at Yolk Studio