Před více než 30 lety, 1. 1. 1991, se otevřely dveře první soukromé IVF kliniky Unica. V tento den jsme se stali průkopníky asistované reprodukce v České republice.

header-image
header-image
header-image

Být v čemkoliv první je těžké a obohacující zároveň. Získali jsme tak důležité zkušenosti a cenné know-how, ze kterého těžíme dodnes. Je to právě dlouhodobý boj s neplodností, který nám ukázal, jaké procesy je třeba vylepšit. Za třicet let jsme zdokonalili medicínské postupy, vypilovali metody léčby i samotnou komunikaci s pacienty. Těch třicet let nám přineslo dlouhodobé statistiky a čísla, která nám pomáhají v každodenní práci. Být první byla výzva, ale i obrovská výhoda. Už vždy budeme mít náskok před ostatními.

Proto patří kliniky Unica k nejmodernějším v Evropě. Nabízejí ty nejnovější světové technologie pro léčbu neplodnosti a komplexní holistický přístup k pacientům. Být první je čest a také zodpovědnost. Závazek, který nás žene neustále dopředu.

MUDr. Jiří Gogela, CSc. a tým Unica

header-image
header-image

Holistic fertility программа

header-image

Unica - единственная клиника в Чешской Республике, которая предлагает уникальное сочетание лучших методов ЭКО и холистической медицины. Поддержите свое зачатие с помощью акупунктуры, йоги или физиотерапии.

Узнать больше
header-image
header-image
header-image
header-image

Historie

header-image

Založení Unicy
MUDr. Zdeněk Hanzelka CSc. založil Unicu

Отзывы

Unica v číslech

 • header-image

  10 000

  zdravých miminek narozených díky léčbě na klinikách Unica

 • header-image

  42

  počet zemí, ze kterých pacienti přijeli za léčbou na klinice Unica

 • header-image

  50

  počet špičkových lékařů, citlivých sestřiček a pohotových koordinátorů léčby v Unica

 • header-image

  1400

  dárkyň představuje největší databázi pro léčbu darovanými vajíčky v České republice

Успех лечения бесплодия с использованием
яйцеклеток донора

Это зародыши из донорских яйцеклеток молодых женщин, поэтому показатель успешности беременности очень высок. В клинике Unica совокупный показатель успешности в первом полном цикле лечения донорскими яйцеклеклетками составляет 71.2 % (1-ый перенос плюс следующие переносы KET от того же оплодотворения). Из 3 полных циклов успешность составляет 97%.

Кумулятивный успех беременности

Перенос эмбрионов

0

%

В зависимости от возраста пациента и количества хирургических вмешательств

3.

0

%

2.

0

%

1.

0

%

*based on 2024 results at Unica

header-image

Nebojte se udělat
první krok

Od svého založení v roce 1991 jsme dosáhli mnoha úspěchů a důležitých milníků. K těm bychom však nikdy nedošli, pokud bychom neudělali ten nejtěžší první krok. Nebojte se udělat ten Váš! Zkušený tým kliniky Unica vám bude oporou na cestě za rodičovstvím.

Мы здесь для Вас

Любые дополнительные вопросы? Наш координатор ответят на все ваши вопросы и организовать все необходимое для Вашего предстоящего визита в нашу клинику.

Miroslava-photo

Miroslava

+420 731 525 103

contact.isSpeakingInCurrentLang

eucalyptus-image
childrenToy-image