Zpět na seznam aktivit

Meditace

Zklidnění mysli a zbavení se stresu má při léčbě neplodnosti zásadní význam. Při meditaci zapomenete na strach a starosti.

Meditace

Čtvrthodinka pro sebe

Není žádnou novinkou, že psychické vypětí a stres při léčbě neplodnosti příliš nepomáhají. Meditace proto patří mezi hlavní alternativní metody na podporu početí. Často si stačí ve svém dni najít několik minut, které věnujete jen sobě a zklidnění vlastní mysli. Meditace deset až patnáct minut denně po dobu 30 dní vám může cestu k vytouženému miminku výrazně zkrátit. Nemáte s meditací žádnou zkušenost a nevíte, jak klidnou mysl navodit? Spolehněte se na videa a nahrávky, které vás těmito technikami provedou;
 
·         Relaxaci od duly Šárky Chapman si můžete pustit online nebo si ji stáhnout do telefonu. Díky ní budete správně pracovat s dechem a vizualizacemi, které uvolní vaše vnitřní napětí.
 
·         Mluvíte-li anglicky, zaposlouchejte se do meditace pod vedením Brett z BrettLarkinYoga. Zklidníte při ní svoji mysl a naučíte se užitečné afirmace, které pak zvládnete opakovat i sama.
 

Appkou k početí?

Chcete-li svůj čas využívat opravdu efektivně, mějte meditační nahrávky stále při ruce. Zvládnete to díky užitečným mobilním aplikacím, které vám techniky meditace přiblíží. Kdykoliv budete mít v průběhu dne volnou chvilku, stačí nasadit sluchátka a naladit se na jednu z nahrávek. Na trhu jich dnes najdete hned několik.  Které z nich byste neměly přehlédnout?
 
·         MindfulIVF
 
Připravit mysl na IVF cyklus je stejně důležité, jako připravit tělo. Během desetiminutových meditačních lekcí se správně naladíte na každou fázi plánované IVF léčby.
 
·         The Expectful
 
Nahrávky v této aplikaci byly vybrány opravdovými odborníky z týmu psychologů a hypnoterapeutů. Na míru upravené meditace zde najdou jak ženy snažící se o početí, tak i nastávající maminky. 
 

Další aktivity

Nordic walking

Nordic walking

Rychlá chůze řeší nejen nadváhu, ale bojuje i s neplodností. Při sportu se lépe prokrvují orgány a dostavují se endorfiny, hormony štěstí.

Více

Strava

Strava

Zdravá strava je předpokladem pro zdravé těhotenství. Listová zelenina, ryby nebo různé druhy koření patří mezi potraviny podporující plodnost.

Více

Reprodukční jóga

Reprodukční jóga

Soubor cviků reprodukční jógy vyživuje ženské orgány a vrací hormonální systém do rovnováhy. Šance na početí se tak výrazně zvyšují.

Více
Zpět na seznam aktivit

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Ing. Dita Groligová
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Anna Tranova
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás