Holistic fertility

Reprodukční klinika UNICA jako jediná v České republice přichází s unikátním konceptem spojení nejmodernějších technologií a holistického přístupu v léčbě neplodnosti. Zajímáme se nejen o fyzický stav, ale i psychickou pohodu našich pacientů. Věříme, že řešení jejich problému je ve správné diagnostice. Na té v UNICA spolupracují lékaři a odborníci celostní medicíny. Díky tomu dokážeme výrazně zvýšit šance na početí miminka.

zjistit více

Opravdu úspěšná IVF léčba

V UNICA pacientům poskytujeme léčbu těmi nejmodernějšími technologiemi a špičkovými medicínskými postupy. Ke každému páru přistupujeme individuálně a vnímáme jeho potřeby. IVF metoda léčby neplodnosti je vysoce efektivní. Ne vždy je však jedinou možnou volbou. Proto se snažíme najít základní příčinu neplodnosti každého páru a tu léčit celostní medicínou. Výborných výsledků dosahujeme také kombinací IVF cyklu s podpůrnými metodami léčby.

Tělo i duše v rovnováze

Lidské tělo vnímáme jako ucelený systém. Snažíme se o to, aby bylo fyzické zdraví našich pacientů v rovnováze s jejich duševním stavem a psychickou pohodou. Právě ty jsou základem úspěšné léčby. Proto jsou součástí našeho týmu nejen lékaři, ale také psycholog, nutriční poradce a instruktor jógy. Dohromady vám pomohou vytvořit léčebný plán na míru a zvýšit šanci na těhotenství.

Podpořit svou plodnost můžete také díky našim online lekcím reprodukční jógy, ve kterých Vás naučíme jógové cviky a pozice (asány), které podporují a posilují endokrinní a reprodukční systém.

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás