Zvyšujeme vaše šance na miminko. Až do konce roku!

Zpátky na výpis

Zvyšujeme vaše šance na miminko. Až do konce roku!

Existuje mnoho důvodu, proč se partneři rozhodnou podstoupit IVF léčbu. Jedno mají ale všechny dvojice společné. Přejí si, aby byly jejich šance na těhotenství co největší. Proto mnoho z nich připlácí za moderních embryologické metody, které zvyšují naději na početí. Metodu PICSI a EmbryoGlue mohli pacienti klinik UNICA využít zdarma po celé léto. Ohlasy a hlavně výsledky této speciální akce byly natolik pozitivní, že jsme se rozhodli naše pacienty podpořit až do konce roku. O jaké metody se jedná a jak vám dokážou pomoci k vysněnému miminku?

Embryo jako ve vatě

Popis metody EmbryoGlue mnozí z vás odhadnou už ze samotného názvu. Jedná se o speciální tkáňové lepidlo, které využíváme při transferu embrya do dělohy. Naším hlavním cílem totiž je, aby se zde udrželo. Proto embryo do dělohy vkládáme na speciálním médiu s obsahem látky hyaluronan. Ta zaručí, že se oplodněné vajíčko pevně přilepí k děložní stěně. Zároveň dostává veškeré živiny a zdroje energie k tomu, aby se mohlo zdárně vyvíjet. Aby byly šance na miminko ještě vyšší, mohou pacienti metodu EmbryoGlue v rámci speciální akce využít celkem na dva transfery.

Casting na nejlepší spermii

U přirozeného početí příroda spermiím připravila závod doslova o život. Při umělém oplodnění je výběr toho nejlepšího plavce složitější. Proto využíváme metody funkčního výběru spermie PICSI. Při ní sledujeme, jak pozitivně spermie reagují na gel s hyaluronanem. Tuto látku totiž najdeme právě v obalu vajíčka a zdravé spermie ji svými receptory umí skvěle vycítit. Díky PICSI tak dokážeme odhalit spermie s optimální genetickou výbavou.

Chcete mít i vy větší naději na úspěch? Ušetřete 14 500 Kč a naplánujte si IVF cyklus na klinikách UNICA do konce roku 2020. Metodu EmbryoGlue a výběr spermie PICSI budete moci využít zcela zdarma.

Související články

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás