Vaše šance na miminko toto léto stoupají!

Zpátky na výpis

Vaše šance na miminko toto léto stoupají!

Už více jak dva měsíce jsou kliniky UNICA opět v plném provozu a naši lékaři znovu pomáhají plnit vaše sny o vlastní rodině. Abychom podpořili šance pacientů na těhotenství, nabízeli jsme v posledních dvou měsících zdarma ty nejmodernější technologie podporující početí. Výborné výsledky a pozitivní reakce našich pacientů nás přesvědčily o tom, že dva měsíce nestačí. Proto můžete nyní až do konce srpna využít metodu selekce spermií PICSI a Embryoscope/ Timelapse zcela bezplatně!

Metoda PICSI je magnet na spermie Výběr té správné spermie je při oplodnění vajíčka zásadní. Abychom si byli jisti, že máme toho nejlepšího plavce, využíváme funkční výběr spermie PICSI. Obal vajíčka obsahuje kyselinu hyaluronovou a zdravé spermie ji svými receptory umí velmi dobře vycítit. Při této metodě je tak lákáme právě na tuto látku a vybíráme spermie s optimální genetickou výbavou. Díky této technologii získáváme kvalitní embrya, která mají vysokou šanci na další vývoj.

EmbryoScope má embrya pod kontrolou Embryoscope/ Timelapse je speciální kultivační box, ve kterém mají embrya ideální podmínky pro svůj vývoj. Jeho součástí je i mikroskopická kamera, která je snímá nepřetržitě 24 hodin denně. Díky tomu může embryolog vyhodnotit, jak jejich vývoj probíhá a vybrat embryo s největší pravděpodobností na těhotenství. Pokud byste navíc chtěli na vývoj svého embrya dohlížet i vy, máte možnost jej sami sledovat online!

Související články

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás