Stimulační léky jsou v Unica do konce roku bez doplatku!

Zpátky na výpis

Stimulační léky jsou v Unica do konce roku bez doplatku!

Součástí každé IVF léčby je i proces, kterému říkáme hormonální stimulace. Pro úspěšnou léčbu totiž lékaři potřebují získat co možná největší počet zralých vajíček. Více než ženské tělo samo vytváří během ovulace.

Proto jejich tvorbu před samotným odběrem podporujeme podáváním stimulačních léků, díky kterým ve vaječnících dozrává větší množství vajíček.

Ke stimulaci ovulace jsou využívány gonadotropní hormony (gonadotropiny, GTH). Ty jsou tělu přirozené, jelikož se tvoří v podvěsku mozkovém (hypofýze) a řídí činnost vaječníků. Stimulační léky začínáme podávat 2. až 3. den menstruačního cyklu. První aplikaci provádí odborný personál na klinice, po dobu dalších 10 až 12 dní pak v aplikaci pokračuje sama pacientka.

Náklady na tyto léky se mohou pohybovat až do výše 25 000 Kč. Má-li budoucí maminka zdravotní pojištění, část těchto nákladů hradí její zdravotní pojišťovna. I přes to však mohou doplatky za tyto léky činit až 15 000 Kč.

Abychom v Unice párům jejich cestu za vysněným miminkem co možná nejvíce usnadnili, poskytujeme do konce roku jako jediná reprodukční klinika v ČR, stimulační léky pro IVF léčbu bez doplatku.

*er Gedeon Jedná se o stimulační lék Bemfola, výrobce Richter Gedeon.

U pacientů bez nároku na úhradu od zdravotní pojišťovny máme nastavenou zvýhodněnou cenu stimulace.

A víte, že to ještě není všechno? Konec roku je na klinikách Unica totiž extra plodný! Do konce roku čeká na všechny páry unikátní 10% sleva na doplňkové metody léčby neplodnosti. Využijte těchto jedinečných nabídek a objednejte se na první konzultaci v Unica ještě dnes.Související články

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás