Přejeme vám šťastný nový rok! Unica bilancuje a slaví své 30. výročí.

Zpátky na výpis

Přejeme vám šťastný nový rok! Unica bilancuje a slaví své 30. výročí.

Předvánoční čas a blížící se konec roku nás vždy přiměje trochu bilancovat. Uplynulý rok pro nikoho z nás nebyl jednoduchý a připravil nám zcela nové výzvy. Tím více úsilí jsme však do každodenní práce dávali. Jelikož náš hlavní cíl je tou největší motivací. A tou jsou šťastné rodiny, kterým pomáháme vzniknout. Máme velkou radost z toho, že i v roce 2021 jsme pomohli rozšířit řady nových rodičů a splnili jejich sen o vlastní rodině. 


Konec letošního roku je pro nás ale přeci jen speciální. Je tomu totiž přesně 30 let, kdy se otevřely dveře první kliniky Unica. Z prvního miminka, které jsme přivedli na svět, je dnes dospělý člověk, který již založil svoji vlastní rodinu. Stejně tak i my jsme se za 30 let úspěšně rozrostli. Jsme bohatší o mnoho odborníků a pracovitých kolegů, ale i nových poznatků a důležitých zkušeností. 


Jsme si vědomi, že nic z toho by nebylo možné bez vás. Našich pacientů, partnerů a všech, kteří nás dlouhodobě podporují. 

Vážíme si vaší důvěry v naší práci a velmi vám za ni děkujeme. 

Přejeme vám překrásné Vánoce a šťastný nový rok plný naděje a nových začátků! 


Tým kliniky Unica


Související články

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás