Poděkování - Richterovi

Zpátky na výpis

Poděkování - Richterovi

Víte, proč naši práci na klinikách Unica vnímáme jako poslání? Protože přinášet do rodin takové štěstí, které lze vyčíst z těchto řádků, je velké privilegium. Tyto momenty nás nejen ujišťují v tom, že naše každodenní práce má smysl, ale také nám dodávají motivaci se neustále zlepšovat. Poděkování a dopisy, jako je tento, jsou totiž silně návykové. Mnohokrát za něj děkujeme a přejeme celé rodině mnoho štěstí a zdraví.


"Vážená paní Koubková a zbytek Unica týmu, 

společně s manželem bychom Vám rádi poděkovali za dar, který nás díky vám všem naplňuje štěstím, vděčností a nekonečnou láskou. Moc si vážíme každého z vás, který nám byl začátkem roku oporou (11.1.2021). Děkujeme Dr. Čermákové, která nás měla v péči. Všem sestřičkám (především na dospavaku), jejichž úsměv léčil. A Vám za skvělou koordinaci. Navždy vám budeme vděčni. S velkou radosti v srdci oznamujeme, že dne 22.9.2021 se nám narodila dcera Valerie. (2540g a 48cm) A je boží. Všem posíláme z Pardubic velký pozdrav a ještě jednou za vše moc děkujeme. 


S úctou, 

Eva a Lukáš Richterovi"

Související články

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás