Nenechte nic náhodě. Moderní technologie zvýší šanci na početí

Zpátky na výpis

Nenechte nic náhodě. Moderní technologie zvýší šanci na početí

Umělé oplodnění in vitro, odborně IVF, je nadějí pro všechny páry, kterým se nedaří zplodit potomka přirozenou cestou. Každý léčebný cyklus je pro dvojici do jisté míry náročný. Proto se maximálně snažíme o to, aby byl i úspěšný. Čím dříve, tím lépe. Šanci na početí dokážeme zvýšit využitím nejmodernějších technologií jako je embryoscope timelapse a PICSI metoda výběru.

Neustále pod dohledem

IVF léčba zahrnuje hned několik kroků, které zvyšují šanci mít vlastní dítě. Jedním z nich je vývoj embryí v bezpečném prostředí. Embryoscope timelapse je revoluční typ kultivačního boxu neboli inkubátoru pro embrya. Ty zde mají nejlepší podmínky a prostředí pro vývoj. Lékařům embryoscope timelapse přináší časosběrné video růstu každého embrya, což jim poskytuje detailní pohled na jeho vývoj. Pomocí něho jsou schopni zjistit, které z embryí má nejvyšší potenciál stát se vaším vytouženým miminkem.

Ten nejlepší zvítězí

Všichni víme, že jen ta nejúspěšnější spermie dokáže oplodnit vajíčko. V přirozeném reprodukčním procesu si s jejím výběrem poradí příroda. Při IVF léčbě využíváme metodu PICSI neboli funkční výběr spermie. Vybíráme spermii s největší pohyblivostí a s nejlepší genetickou výbavou. Díky této moderní metodě dokážeme pomoci i těm pacientům, kteří mají hraniční hodnoty spermiogramu nebo pacientkám, které za sebou mají neúspěšné IVF cykly. Léčíme tak maximálně efektivně už od prvního dne.

Související články

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás