Holistické metody pro zvýšení šance na početí

Zpátky na výpis

Holistické metody pro zvýšení šance na početí

Proces IVF léčby může být stresující. Přitom vaše psychická pohoda je zásadní pro její úspěch. Meditace, relaxační techniky a dýchací cvičení pomohou stres zmírnit. Vaše šance na početí se tím zvýší až o desítky procent.

Hormonální jóga je neinvazivní pomocí při léčbě ženské neplodnosti. Speciální cviky stimulují funkci vaječníků a zmírňují napětí v těle. Hormonální jóga se od klasické liší energickými pohyby, které harmonizují tělo. Doplňuje tak tradiční medicínu a násobně zvyšuje šance na početí.

Tradiční čínská medicína léčí neplodnost akupunkturou. V západním světě se tato podpůrná léčba doporučuje před i po transferu embryí. Akupunktura dokáže tělo lépe připravit na těhotenství a preventivně působí i proti potratu.

Na klinice Unica vnímáme léčbu vždy komplexně. Pro každého pacienta je přizpůsobena na míru jeho potřebám. Rádi ji doplňujeme o neinvazivní formy terapie jako je hormonální jóga nebo akupunktura. Součástí našeho týmu je též zkušená psycholožka, která párům pomáhá zvládat nelehké situace spojené s léčbou. Díky celostnímu přístupu k léčení pak dosahujeme těch nejlepších výsledků.

Související články

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás