Andrea a Přemek

Zpátky na výpis

Andrea a Přemek

S manželem jsme o děťátko začali bojovat už před sedmi lety. Tehdy jsem šla na úplně běžnou gynekologickou prohlídku, která odhalila zdravotní problémy, a tím začal celý vyčerpávají kolotoč, nad kterým sice dnes mohu mávnout rukou, ale ještě před pár roky bych se při zmínce o dětech nejspíš rozplakala.


Když mi tedy bylo dvacet pět let, musela jsem podstoupit laparoskopii a následně mi byl odstraněn vejcovod. Lékaři mi poté doručili co nejrychleji otěhotnět. Přirozenou cestou se to nepovedlo Naopak, po mimoděložním těhotenství mi museli vzít i druhý vejcovod, takže jsme do budoucnosti byli odkázáni výhradně na pomoc lékařů.


Podstoupila jsem ještě další dva cykly umělého oplodnění a stejně tak několik nativních cyklů, ale bez úspěchu. Zkusili jsme i jiné kliniky, ale všude to bylo víceméně stejné.


V poměrně beznadějné situaci jsme se rozhodli udělat ještě jeden, poslední pokus, tentokrát na brněnské klinice Unica.


Kontaktovala jsem jejich koordinátorku a najednou šlo všechno neuvěřitelně snadno a rychle. Žádné čekání, napětí nebo hodiny v přeplněné čekárně. Stejně tak chování personálu, které se ani v nejmenším nedalo srovnat s předchozími zkušenostmi, kdy jsme měli strach se na cokoliv zeptat, abychom neměli pocit, že někoho otravujeme.


Zkrátka jsme od začátku věděli, že jsme v Unice v dobrých rukách a věřili jsme, že se díky špičkové péči lékařů, sestřiček a koordinátorek děťátka jednou dočkáme.


Po konzultaci s lékařem jsme na Unice podstoupili svůj první cyklus vlastní stimulace, který byl hned úspěšný! Po sedmi letech marného snažení se nám narodil krásný syn Přemek. Stali jsme se šťastnými rodiči.

Související články

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás