Podpora léčby neplodnosti

Jsme pro Vás schopni zařídit mimo jiné i doplňkové služby, které mohou pomoci zvýšit šance na oplodnění.

Jedná se například o metody klasické čínské medicíny či homeopatie, jejichž vliv je vědecky prokazatelný. Dobrý pocit pohody zvyšují a podporují především metody psychosomatiky a psychoterapie.

Akupunktura

Metoda, vycházející z tradiční čínské medicíny, spočívá ve využívání akupunkturních bodů. Tyto body, které se při léčebné metodě akupunktury nabodávají malými jehličkami, leží na akupunkturních drahách, přezdívaných také jako dráhy energie. Cílem této metody je dráhy odblokovat a zabezpečit jejich průchodnost.

Akupunktura
Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie

Tato metoda probíhá ve spolupráci se zkušeným terapeutem a v absolutním příjemném klidu. Cílem kraniosakrální terapie je navázat kontakt se svým tělem, obnovit své vitální síly, pročistit tělo a především si hluboce odpočinout a zrelaxovat se.

Progresivní svalové uvolnění

Progresivní svalové uvolnění

Technika postupného napínání a uvolňování svalů se odehrává v klidném prostředí a jeho cílem je absolutní relaxace. Terapeut vás provede touto metodou, která pracuje se svaly celého těla a napomáhá také duševnímu klidu.

Autogenní trénink

Autogenní trénink

V rámci autogenního tréninku, metody zavedené Johannem Heinrichem Schultzem, pracujete s autosugescí. Za naprostého uvolnění si pacient pod vedením představuje tělesné stavy, jako například pocity tepla či klidného dechu. Učí se tak si tyto stavy sám navozovat a relaxovat.

Mentální trénink

Mentální trénink

Pod dozorem zkušeného terapeuta v sobě pomocí mentálního tréninku odstraníte překážky, uvolníte se a naleznete duševní rovnováhu. Mentální trénink má za cíl dosažení pohody a pozitivní nálady pacientů.

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Martina Koubkova
Martina
Klinika Praha
+420 703 144 639
Lucie Přibylová
Lucie
Klinika Brno
+420 734 756 115
Kontaktujte nás