Pobyt v Brně a výlety po okolí

Zpříjemněte si svůj pobyt na klinice UNICA

Díky strategickému umístění mezi Prahou a Vídní je Brno nejlepším výchozím bodem pro objevování blízkého i vzdálenějšího okolí. Využijte této příležitosti a podívejte se, kde se ubytovat a relaxovat, nebo jaká úžasná místa můžete navštívit.

Ubytování a relax

Aby byla Vaše návštěva v Brně co nejpohodlnější, Unica pro Vás pečlivě vybrala několik hotelů, se kterými dlouhodobě spolupracuje. Jsou to hotely s dobrou dostupností od místa kliniky, které nabízejí klidné a relaxační prostředí tak, aby se pacienti cítili co nejlépe v rámci svých osobních preferencí. Zároveň jsme ve spolupráci s těmito hotely připravili pro naše klienty řadu speciálních výhod pouze pro naše pacienty, jakými jsou například záruka zvýhodněné ceny pobytu, exkluzivní doplňkové služby typu wellness, spa a relaxace, nebo nabídky speciálních stravovacích programů, vytvářených pod dohledem našeho lékařského týmu.

Jednotlivé výhody i které možnosti nabízených metod využít, Vám ráda představí naše koordinátorka s ohledem na Vaši probíhající léčbu. Dále Vám koordinátorka pomůže zorganizovat celý pobyt dle Vašeho přání, včetně případného transportu z letiště, či nádraží.

Hotel Myslivna Brno

Hotel Myslivna Brno

Hotel Myslivna nabízí komfortní ubytování v Brně, v půvabném přírodním místě městského lesoparku, vysoko nad areálem Brněnského Výstaviště. Příjemné prostředí, včetně rozsáhlé terasy s výhledem na zeleň, a výhodná poloha jsou důvodem, proč patří k tradičně vyhledávaným ubytovacím zařízením. V hotelu se také nachází skvělá restaurace i Steak&Coffee House.

Hotel Avanti

Hotel Avanti

Hotel Avanti se nachází blízko krásného historického centra města Brna. Nabízí hezké a pohodlné pokoje, ale i wellness ve večerních časech pro hosty zdarma, či chutné jídlo hned ve dvou hotelových restauracích. V hotelu je také možné využít služby jako je praní či žehlení, a bez starostí tak vyrazit na příjemnou procházku po zajímavém okolí.

Hotel Maximus

Hotel Maximus

Hotel Maximus Resort na Brněnské přehradě je ideální příležitostí k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Hotel se nachází jen patnáct minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody. Kromě ubytování ve stylu Feng-shui a zážitkové gastronomie můžete využít i řadu sportovních aktivit, bowling, wellness a spa s vodními atrakcemi, whirpool či mnoho druhů saun, koupelí i masáží.

Hotel Holiday Inn Brno

Hotel Holiday Inn Brno

Hotel Holiday Inn Brno je proslulý svým čtyřhvězdičkovým prostředím a nabídkou služeb. Je situován mimo rušné centrum města a nedaleký park přímo láká k příjemným procházkám. V hotelu si užijete i luxusní zážitkovou gastronomii pod vedením zkušeného šéfkuchaře, ale také sauny, masáže, slunnou terasu k relaxaci či minigym. Jen pár metrů od hotelu naleznete další aktivní možnosti zábavy.

Hotel Grandezza

Hotel Grandezza

Luxusní boutique hotel Grandezza je překrásným zařízením, které se nachází přímo v srdci historického centra města Brna na Zelném trhu. Z oken pokojů můžete sledovat ruch tradiční tržnice i katedrálu sv. Petra a Pavla, či dominantu města hrad Špilberk. Mimo úžasné prostředí si užijete i výbornou gastronomii, fitness, privátní jacuzzi či thajské masáže.

Hotel Barceló

Hotel Barceló

Hotel Barceló Brno Palace byl postaven v polovině 19. století a nachází se přímo v historickém centru Brna. V luxusních pokojích je pro Vás samozřejmostí Wi-Fi připojení, klimatizace, minibar i trezor, pro hosty také platí bezplatný vstup do tělocvičny a sauny. Hotel se pyšní kulinářskými specialitami v restauraci, ale i lobby baru. Je výborně dopravně dostupný.

Zážitky

Vila Tugendhat

Vila manželů Grety a Fritze Tugendhatových je jedinou českou památkou moderní architektury, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Tato funkcionalistická stavba je právem označována za jedno z nejvýznačnějších předválečných děl architekta Ludwiga Miese van der Rohe.

Hrad Špilberk

Hrad Špilberk, který během své historie byl rezidenčním sídlem, pevností a posléze i vězením, se nachází přímo nad Brnem. Kromě nádherného výhledu do širokého okolí nabízí návštěvníkům městské muzeum s možností prohlídky barokní lékárny a hradních kasemat.

Hrad Veveří

Jeden z nejrozsáhlejších hradních areálů v České republice se nachází nedaleko Brna a nabízí svým návštěvníkům řadu expozic, které je provedou historií až do počátku hradu Veveří ve 13. století. Nejhezčí výhled na hrad je ovšem z paluby výletních lodí, plujících po přilehlé Brněnské přehradě.

Mikulov a Pálavské vrchy

Mikulov je vyhledáván zejména milovníky dobrého vína. Jedná se totiž o významné centrum moravské vinařské oblasti, odkud jsou kvalitní vína vyvážena do celého světa. Kromě všudypřítomných vinic ale rozhodně stojí za návštěvu i místní barokní zámek. Z Pálavských vrchů je krásný výhled do krajiny, který ocení příznivci přírody a nenáročných procházek.

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál je rozsáhlý krajinný celek při hranici s Rakouskem, zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jde o nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě a možná i na světě. Areálu dominují zámky Lednice a Valtice, oblast je zároveň známá svou vinařskou tradicí.

Telč

Telč je historické město ze 14. století, jehož centrum patří k nejcennějším městským památkovým rezervacím na Moravě. Telč je zapsána na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO a oceněna je pro svoji zachovalou architekturu. Dominantou je Telčský zámek, patřící mezi klenoty moravské renesanční architektury, s původními interiéry ve velmi zachovalém stavu.

Vídeň

Sídlo W. A. Mozarta a L. van Beethovena ležící na řece Dunaj je významným kulturním centrem plným života a úctyhodných památek. Mezi ty nejpůsobivější patří Katedrála svatého Štěpána nebo hrad Hofburg. Odpočinek a zábavu již dlouhé roky obstarává oblíbený zábavní park Prátr.

Praha

Praha oplývá stovkami příležitostí pro trávení volného času. Kromě oblíbených atrakcí, jako jsou Karlův most, Pražský hrad nebo zoologická zahrada, nabízí i řadu romantických restaurací ukrytých v uličkách Starého Města nebo příjemné kavárny, přímo nabádající k odpočinku a nicnedělání.

Český Krumlov

Ráj vodáků i první volba zamilovaných párů. Český Krumlov nepřestává uchvacovat návštěvníky svojí středověkou autenticitou i nádhernými meandry řeky Vltavy. Kromě zámku s medvědáriem skýtá i možnost shlédnout divadelní představení v zahradním divadle s unikátním otočným hledištěm.

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace