O nás
Naše kliniky

14. 2. 2022

Poděkování - Paní Šedivá

header-image
header-image

Když se do rodiny narodí malý zázrak, je to vždy neuvěřitelné štěstí. Tím spíš, pokud si na něj odhodlaní rodiče museli nějakou dobu počkat. S malým Kryštofem přišla mimo jiné i naděje, že nezůstane jedináčkem. Necháme se překvapit, jestli se za rok dočká bratříčka nebo sestřičky. Jedno ale víme jistě. Že pokud to bude potřeba, uděláme v Unica opět všechno proto, aby se štěstí rodičů zdvojnásobilo. Gratulujeme novopečené rodině ke krásnému synovi a přejeme do života jen to dobré.

 

"Krásný dobrý den, 

dnes v 1:36 se nám narodilo neskutečné a neuvěřitelné štěstí - Kryštof Rygl. Ještě jednou děkujeme za vše, až pojedeme kolem přijedeme se ukázat osobně. A snad za rok pro holčičku."

S pozdravem,

Míša Kopta Šedivá

Související články

header-image

3. 5. 2023

Ádám

Klinika Unica pomohla Ádámovým rodičům splnit jejich sen o miminku. Jejich důvěra se vyplatila a v Maďarsku se narodilo zdravé dítě. Nové rodině blahopřejeme a děkujeme jim, že nám svěřili svou cestu za plodností.

header-image

15. 3. 2023

Vánoční Zázrak

header-image

5. 1. 2023

Chlapeček

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio