O nás
Naše kliniky

20. 7. 2020

Nenechte nic náhodě. Moderní technologie zvýší šanci na početí

header-image
header-image

Umělé oplodnění in vitro, odborně IVF, je nadějí pro všechny páry, kterým se nedaří zplodit potomka přirozenou cestou. Každý léčebný cyklus je pro dvojici do jisté míry náročný. Proto se maximálně snažíme o to, aby byl i úspěšný. Čím dříve, tím lépe. Šanci na početí dokážeme zvýšit využitím nejmodernějších technologií jako je embryoscope timelapse a PICSI metoda výběru.

Neustále pod dohledem

IVF léčba zahrnuje hned několik kroků, které zvyšují šanci mít vlastní dítě. Jedním z nich je vývoj embryí v bezpečném prostředí. Embryoscope timelapse je revoluční typ kultivačního boxu neboli inkubátoru pro embrya. Ty zde mají nejlepší podmínky a prostředí pro vývoj. Lékařům embryoscope timelapse přináší časosběrné video růstu každého embrya, což jim poskytuje detailní pohled na jeho vývoj. Pomocí něho jsou schopni zjistit, které z embryí má nejvyšší potenciál stát se vaším vytouženým miminkem.

Ten nejlepší zvítězí

Všichni víme, že jen ta nejúspěšnější spermie dokáže oplodnit vajíčko. V přirozeném reprodukčním procesu si s jejím výběrem poradí příroda. Při IVF léčbě využíváme metodu PICSI neboli funkční výběr spermie. Vybíráme spermii s největší pohyblivostí a s nejlepší genetickou výbavou. Díky této moderní metodě dokážeme pomoci i těm pacientům, kteří mají hraniční hodnoty spermiogramu nebo pacientkám, které za sebou mají neúspěšné IVF cykly. Léčíme tak maximálně efektivně už od prvního dne.

Související články

header-image

10. 9. 2023

Mezinárodní den povědomí o gynekologii

Připojte se k nám na Mezinárodní den povědomí o gynekologii a oslavte jednotu, odvahu a otevřené rozhovory o zdraví žen. Objevte důležitost pravidelných prohlídek a svěřte se do péče UNICA v oblasti plodnosti a reprodukce. Vaše blaho je pro nás prioritou.

header-image

1. 9. 2023

Jaké jsou možnosti po neúspěšném transferu?

Po neúspěšném přenosu embrya nabízí klinika Unica neochvějnou podporu. Prozkoumejte s námi možné příčiny a řešení pro lepší cestu k plodnosti.

header-image

23. 8. 2023

Světový měsíc kojení

Světový měsíc kojení oslavuje výhody kojení: předchází úmrtí dětí, snižuje riziko rakoviny prsu. Kojit mohou i matky po IVF, zde jsou tipy pro úspěch. UNICA podporuje cestu za plodností.

header-image
Kliniky

Recepce Praha:

Klinika Praha

Zpráva z tkáňového zařízení:

/

header-image
Leading IVF Clinic

© 2023 UNICA, spol. s r. o. , IČ 44960867, se sídlem v Brně. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu bez předchozího svolení je zakázáno.
Vytvořeno s  ❤️ v Yolk Studio