Připojte se k týmu špičkových odborníků

Klademe obrovský důraz na nejmodernější vybavení a odborný růst našich zaměstnanců.

Unica má na poli reprodukční medicíny více než 20 let zkušeností. Od roku 2014 navíc došlo ke spojení s renomovanou montrealskou McGill University. Díky tomuto spojení máme přístup ke špičkovému know how.

Jsme hrdí na své zaměstnance. Lékaři, sestry, koordinátorky i ostatní personál jsou nejen špičkovými odborníky ve své profesi, ale i skvělí lidé, s kterými je radost spolupracovat.

Volné pozice

Máte-li zájem o práci u nás, pošlete nám svůj profesní životopis s průvodním dopisem, kde objasníte svoji motivaci pro práci u nás.
kariera@unica.cz

 • Klinický embryolog

  Brno Plný úvazek Detail

  Vítáme
  • odpovídající vzdělání a zkušenost v oboru v embryologické laboratoře
  • výborné organizační schopnosti, osobní zodpovědnost, samostatnost
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • schopnost týmové spolupráce
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  Nabízíme
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelský přístup a péči o zaměstnance
  • příjemnou atmosféru a vztahy na pracovišti
  • příležitost pracovat v mezinárodním prostředí (stanete se součástí týmu uznávaného institutu spojeného se světovým hráčem na poli reprodukční medicíny - montrealskou McGill University)

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů pro účely personalistiky společnosti UNICA, spol. s r.o., a to v elektronické podobě na dobu neurčitou (tj. do odvolání). Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Zpracované osobní údaje nebudou poskytnuty žádným třetím osobám. Požádá-li uchazeč o zaměstnání o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu UNICA, spol. s r.o. povinna tuto informaci poskytnout. UNICA, spol. s r.o. tímto dle ustanovení § 11 odst. 1 zákona o ochraně osobních údajů uchazeče o zaměstnání informuje, že má právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jakož i v případě, že zjistí nebo se domnívá, že UNICA, spol. s r.o. provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požádat o vysvětlení, nebo může požadovat, aby UNICA, spol. s r.o. odstranila takto vzniklý stav, zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace