Jsme hlavně Vaše klinika

Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou. Uděláme vše pro to, abyste se na naší klinice cítili příjemně.

Podívejte se níže, jak vypadá prostředí naší kliniky, připraveno pro Vaši návštěvu a pohodlný průběh léčby.

Zobrazit
Reprodukční klinika Unica
Zobrazit
Reprodukční klinika Unica
Zobrazit
Reprodukční klinika Unica
Zobrazit
Reprodukční klinika Unica
Zobrazit
Reprodukční klinika Unica
Zobrazit
Reprodukční klinika Unica
Zobrazit
Reprodukční klinika Unica

Máme to nejlepší vybavení

Osobní přístup a prvotřídní péče jsou hlavními pilíři, na kterých je Unica postavena. Proto používáme ty nejlepší přístroje, které jsou na světovém trhu dostupné. Naším heslem je, že pouze ta nejlepší technika je pro naše pacienty dostatečně dobrá. Díky ní a také špičkovým specialistům, kteří ji obsluhují, jsme Vám schopni přislíbit profesionální a bezproblémový průběh Vaší léčby.

EmbryoScope

EmbryoScope

Nejmodernější neinvazivní inkubátor umožňující nepřetržité monitorování vývoje embryí, kdy jsou po celou dobu kultivace zajištěny stabilní přirozené podmínky pro nerušený vývoj embrya. V Embryoscopu je každé embryo kultivováno a hodnoceno zvlášť, bez nutnosti vnějšího zásahu. Embrya jsou tak pod neustálým dohledem embryologů, kteří na základě získaných videosekvencí mohou vybrat ta nejkvalitnější embrya k asistované reprodukci.

Karantenní kultivační box

Karanténní kultivační box

Pomocí karanténní kultivace embryí je naše klinika schopná v tomto speciálním kultivačním boxu s oddělenými komorami obsloužit i infekční pacienty (např. s hepatitidou). Otevření jednotlivých komor neovlivňuje prostředí komor ostatních a zajišťuje tak stabilní a nerušené prostředí pro vývoj embryí jednotlivých pacientů, obdobně jako u Embryoscopu. Parametry prostředí jsou pravidelně automaticky kontrolovány a zaznamenávány počítačem.

Systém mražení Cryotop

Systém mražení Cryotop

Kryokonzervační systém Cryotop je tím nejlepším, co současná kryobiologie nabízí. Cryotop zajišťuje velmi šetrné zmrazení a rozmrazování embryí, vajíček i spermií. Zmrazené buňky jsou bezpečně uchovávány v naší kryobance v tekutém dusíku při -196°C. Při zmrazení a rozmrazení touto technikou přežívá 90 – 95 % buněk.

Mikromanipulátory Eppendorf

Mikromanipulátory Eppendorf

Naše klinika disponuje třemi špičkovými elektronickými mikromanipulátory a tím můžeme zajistit, že vajíčka v laboratoři nečekají a jsou obsloužena bez časových prodlev zhoršujících šanci na otěhotnění. Tyto přístroje umožňují pomocí mikropipet plynulou a přesnou injektaci spermie do vajíčka (ICSI), stejně jako další techniky vyžadující mikromanipulaci - například PICSI nebo IMSI.

Jsme tu pro Vás

Nenašli jste na webu požadované informace? Naše koordinátorka odpoví na všechny Vaše otázky a domluví vše potřebné pro Vaši návštěvu kliniky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace